Ünlü YouTuber, DOGE ve SOL için yükseliş beklentisinde

Ünlü YouTuber, DOGE ve SOL için yükseliş beklentisinde

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü YouTuber, DOGE ve SOL için yükseliş beklentisinde

Kripto para piyasasının son devirdeki rahatlama rallisinin ortasında önde gelen kripto para YouTuber’ı Sheldon, başta DOGE ve SOL olmak üzere altcoin’lerde 100.000 doların üzerinde bir bahis yaptığını açıkladı. X’te yayınlanan yeni bir görüntüde Sheldon, ticari stratejilerine ait görüşlerini paylaştı.

Sheldon bilhassa Dogecoin ve Solana ile ilgili çok yükseliş hissiyatından bahsederek her iki dijital varlıktaki kıymetli yatırım portföyüne dikkat çekti.

SOL ve DOGE için beklentiler yükseliyor

Sheldon, yaklaşık 3,2 milyon DOGE’den oluşan yaklaşık 202.000 dolarlık kripto portföyünü açıkladı. Ayrıyeten kısa müddet evvel 81.000 token’lık diğer bir kripto para vadeli süreç konumu açtığını belirtti. Sheldon, DOGE konumunun şu anda yüzde 400 kâr getirdiğini belirtti. Ayrıyeten Doge biriktirmeye devam ettiğini ve elindeki varlıkların toplamının 6,2 milyon civarında olduğunu tabir etti.

Sheldon ayrıyeten son 100.000 dolarlık yatırımının bir kesimi olarak açtığı öbür bir konumun da altını çizdi. Bu konum SOL token’larını içeriyor. Sheldon, bu iki altcoin’in yükseliş durumlarına karşın piyasa düzeltmeleri mümkünlüğünü kabul etti.

Potansiyel kırılmalara karşı stop-loss uyarısı

Bu ortada Sheldon’ın kripto türevleri piyasasında süreç yaptığı göz önüne alındığında, süreçlerde ziyanı durdur (stop-loss) buyruklarının uygulanmasının ehemmiyetini vurguladı. Sheldon, takipçilerine potansiyel kırılmalara karşı hazırlıklı olmalarını tavsiye ederek yeterli tanımlanmış ticaret stratejilerine sahip olmanın ehemmiyetinin altını çizdi. Riskleri en aza indirirken kârı garanti altına almak için stop-loss düzeylerinin ayarlanmasını vurguladı.

Her şeye karşın mevcut trendlerin kırılmasının, evvelki piyasa dalgalanmalarına benzeri halde kıymetli karlar sağlayabileceğinin altını çizdi. Sheldon, piyasanın bilakis döndüğüne dair son işaretler ve azalan düşüş eğilimi göz önüne alındığında, mevcut piyasanın konum biriktirmek için harika bir fırsat sunduğuna inanıyordu.

Özellikle Bitcoin için kırılması gereken kritik direnç düzeyleri olarak 27.500 dolar ve 28.000 doları belirledi. CoinMarketCap bilgilerine nazaran Solana, geçtiğimiz hafta yüzde 10’un üzerinde artış gösterirken DOGE birebir periyotta lakin yüzde 2’lik bir artış gösterdi.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap