Ünlü Yatırımcıya Ters İndikatör Muamelesi Yaptılar

Ünlü Yatırımcıya Ters İndikatör Muamelesi Yaptılar

Paylaş
Ünlü Yatırımcıya Ters İndikatör Muamelesi Yaptılar

Onchain Capital’ın kurucusu Ran Neu-Ner, Bitcoin fiyatıyla ilgili yeni bir tahminde bulundu. Fakat yatırımcılar kendisinin tahminini pek ciddiye almadılar.

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz gün 7 bin 200 dolar seviyesindeki direnişi kırmayı başardı. Bunun ardından önünü boş bulan Bitcoin önce 7 bin 400 doları sonra 7 bin 500 doları gözüne kestirdi.

Piyasadaki bu hareketlilik birçok kişiyi sevindirdi. Bunun üstüne bazı uzmanlardan yeni yorumlar, yeni tahminler gelmeye başladı. Bu isimlerin arasında Neu-Ner de vardı.

Daha Düşmez

Bitcoin fiyatının 7 bin 500 doları aşmasıyla birlikte Neu-Ner’den yeni bir yorum geldi. Görüşlerini sosyal medyada paylaşan Neu-Ner BTC’nin bir daha 7 bin doların altına inmeyeceğini söyledi.

Kendisinin bu yorumuna gelen tepkiler pek olumlu değildi. Hatta birçok kişi kendisinin böyle bir iddiada bulunmaktan pişmanlık duyacağını söyledi. Ama tüm bunların ötesinde bir şey oldu. Bir yatırımcı ona bariz bir şekilde ters indikatör muamelesi yaptı.

Bu yatırımcı, Neu-Ner bu tahmini yaptıktan sonra kendisine bir yanıt verdi ve bu yorumun üstünde Bitcoin’den “kısa pozisyon aldığını” söyledi. Neu-Ner ise bunun üstüne kendisine adeta “ss at” dedi.

Twitter’daki hoolie adlı bu kullanıcı daha sonra işlemin görüntüsünü kırptı ve gerçekten kısa pozisyon aldığını kanıtladı.

Hoolie’nin Twitter’daki yanıtı

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap