Ünlü Şirketin Kripto Hareketleri Şok Etti! Neler Oluyor?

Ünlü Şirketin Kripto Hareketleri Şok Etti! Neler Oluyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketin Kripto Hareketleri Şok Etti! Neler Oluyor?

Gizemli lakin tesirli bir piyasa yapan olan DWF Labs, etkileyici ticaret stratejileri ve çeşitli kripto para borsalarındaki harika performansıyla gündemde. Buna nazaran kripto topluluğunun dikkatini çekti. Bu gizemli kuruluş, uygun zamanlanmış token süreçleriyle sırf değerli kârlar elde etmekle kalmadı. Birebir vakitte kripto sanayisindeki önde gelen projelerin fiyat dinamiklerini etkileme yeteneğini de gösterdi.

Dikkat cazibeli kripto para süreçleri ve stratejik hamleler

Son datalar, DWF Labs’in piyasada kayda kıymet bir iz bırakan bir dizi kıymetli süreçte yer aldığını ortaya koyuyor. Örneğin 6 Ağustos’ta DWF Labs, Binance‘e 3,65 milyon YGG tokenı yatırdı. Buna nazaran zekice bir atak gerçekleştirdi. Piyasa yapan, bu kripto parayı etkileyici bir formda 2,18 milyon dolara sattı. Buna nazaran YGG’nin sadece 24 saatlik bir mühlet içinde %70’lik kıymetli fiyat artışından yarar sağladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketin Kripto Hareketleri Şok Etti! Neler Oluyor? 1

Diğer taraftan ikinci atak 8 Ağustos’ta geldi. Atılım DWF Labs’ın stratejik olarak Binance’e 1 milyon DODO tokenı yatırmasıyla ortaya çıktı. Sonuç dikkat çekiyor. Başarılı bir satışla 170.000 dolar kar kelam konusu oldu Bu stratejik hareket, kripto para DODO’nun 24 saat içinde %73’lük dikkat cazip fiyat artışıyla uyumlu bir halde gerçekleşti.

Diğer atılımlarda neler var?

 22 Ağustos tarihine geldiğimizde ise DWF Labs tekrar atak yaptı. Bu kere Binance’te 170.000 CYBER token aldı. Ayrıyeten bunları 4,5 dolar fiyattan garanti altına almasıyla keskin bir harekete şahit oldu. Piyasa yapıcının hesaplı oyunu, CYBER’ın bedelinin %100’ün üzerinde fırlaması ile karlı bir duruma işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketin Kripto Hareketleri Şok Etti! Neler Oluyor? 2

Diğer taraftan 25 Ağustos’ta DWF Labs, Binance‘te 10 milyon FET tokenı topladı. Ayrıyeten 2,01 milyon dolarlık bir meblağ elde ederek hünerini bir defa daha sergiledi. FET tokenlarının pahasında daha sonra görülen %10’luk artıştan faydalanan piyasa yapıcının stratejik öngörüsünün avantajlı olduğu kanıtlandı. Sona olarak ise DWF Labs, 19 Ağustos’ta Binance’e 2 milyon CRV token yatırdı. Piyasa yapan, bu kripto parayı ustalıkla kullandı. Buna nazaran 29 Ağustos’ta kayda paha bir 34.000 dolarlık kar etti. Bu hareket, CRV’nin ortalama 0,5$ fiyattan ustalıkla satılmasını ve 0,48$’dan zekice geri satın alınmasını içeriyordu.

Kripto ortamı üzerindeki ilgi alımlı etki

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda DWF Labs’ın kripto para piyasasında bu derece hassas bir biçimde gezinme marifeti merak ve spekülasyon uyandırdı. Stratejik süreçleri sadece etkileyici kârlar sağlamakla kalmadı. Birebir vakitte çeşitli tokenlerin yörüngesini de incelikle şekillendiriiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketin Kripto Hareketleri Şok Etti! Neler Oluyor? 3

Uygun anları belirleme ve piyasa hareketlerinden yararlanma marifetine sahip olan DWF Labs, daima gelişen kripto ortamında gizemli bir güç olarak duruyor. Kripto topluluğunun yakından izlediği üzere, DWF Labs piyasa hassaslığını dikkate alıyor. Başka taraftan token bedellerini etkileyen hesaplanmış atılımlar yapmaya devam ediyor. Buna nazaran hem traderları hem de meraklıları devam eden tesiriyle merakta bırakıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap