Ünlü Şirket Kelamını Tuttu: Bu Altcoin Garanti Altında!

Ünlü Şirket Kelamını Tuttu: Bu Altcoin Garanti Altında!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirket Kelamını Tuttu: Bu Altcoin Garanti Altında!

Temmuz ayında milyonluk hack teşebbüsünün kurbanı olan Curve Finance, ünlü şirketlerden takviye almaya devam ediyor. Önder kripto borsası Binance’de DeFi altcoin projesi için yardım eli uzatmıştı. Son atak, ünlü kripto yatırımcısı DWF Labs’den geldi.

DWF Labs, milyonluk altcoin için garanti veriyor

Curve Finance, 30 Temmuz’da birkaç stable havuzunda güvenlik açığı ihlalleri yaşadı. Saldıranlar kısa müddette DeFi altcoin projesinden milyon CRV çaldı. Bu hack, kurucu Michael Egorov’ın vadeli konumlarını tasfiye riski ile karşı karşıya bıraktı. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Egorov için likidite sağlayan ortasında Binance’de yer aldı. Başkaları DWF Labs’in de dahil olduğu ünlü kripto şirketlerini içeriyor.

Son gelişmelerde, kripto şirketi DWF Labs, 2 milyon Curve Token (CRV) için garanti veriyor. Lookonchain bugün şirketin CRV rezervlerini soğuk cüzdanlara çektiğini bildirdi.

DWF Labs kurucusu Andrei Grachev’da muştuyu X hesabından verdi. Kurucu, şirketin 2 milyon CRV’yi Binance’den uzaklaştırdığını paylaştı. Bu dolanımdan büyük ölçüde CRV’nin çekildiğini manasına geliyor. Grachev’un açıklamalarına nazaran:

Az evvel Binance’ten zincir üzerindeki cüzdanımıza 2 milyon CRV gönderdik. Biraz envanter idaresi yapıyorum. Tahminen gelecekte Binance’e coinlere geri göndeririz, sizi haberdar ederiz! Kriptonun tadını çıkarın, erdeme =)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap