Ünlü Milyoner: Bitcoin Aralık’ta Bu Düzeylerde Olabilir!

Ünlü Milyoner: Bitcoin Aralık’ta Bu Düzeylerde Olabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Milyoner: Bitcoin Aralık’ta Bu Düzeylerde Olabilir!

Dünyaca ünlü zengin, Bitcoin fiyatının bu yıl sonunda hangi seviyelerde olacağına dair tahminlerde bulundu. Ünlü milyoner Fred Schebesta, Finder’in kurucusu. Bitcoin (BTC) için yaptığı tahminlerin ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Milyoner: Bitcoin Aralık’ta Bu Düzeylerde Olabilir! 1

Bitcoin Aralık’ta bu seviyelerde

Avustralya’nın önde gelen zenginlerinden olan yatırımcı hali hazırda BTC’deki düşüşe pek aldırış etmeden yıl sonundaki fiyatının bugünkü fiyatın iki katı olacağını savunuyor. Ünlü zengin Schebesta’ya göre, Bitcoin fiyatı içinde bulunduğumuz yılın sonunda 73.000 dolar civarında olacak. Tabiki ünlü milyonere göre bu yükseliş sırasında ani iniş çıkışlar ile bir miktar volatilite kaçınılmaz olacak. Avustralya’nın önde gelen zenginleri arasında yer alan ünlü girişimci konu hakkında şu ifadeleri kullanıyor:

Bitcoin fiyatı şu anda bir düzeltme sürecinde bulunuyor ve stabil hale gelmesi önümüzdeki yılı bulabilir. BTC oldukça istikrarsız bir varlık ancak zaman geçtikçe bu volalite azalarak eskisi kadar keskin olmamaya başlayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Milyoner: Bitcoin Aralık’ta Bu Düzeylerde Olabilir! 2

Ünlü girişimci BTC fiyatını iki katına çıkarak 73000 bin dolar seviyelerine ulaşacağı tarih konusunda da oldukça iddialı. Ünlü zengin bu tarihi 2022 yılının Aralık ayı olarak belirledi. Ünlü zengin ve yatırımcının bu sözleri ve tahminleir daha önce yaptığı isabetsiz BTC tahminlerinin gölgesi altında kalıyor. Şöyle ki, BTC 65 bin dolar civarında iki bir hafta içinde 70 bini göreceği yönünde tahminlerde bulunmuş ve yanılmıştı. Bu tahminin ardından BTC 35 bin dolara kadar inerek yatırımcısını üzmüştü.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap