Ünlü İddiacı: Bitcoin Bu Düzeye Düşemez! Sırada Bu Var

Ünlü İddiacı: Bitcoin Bu Düzeye Düşemez! Sırada Bu Var

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü İddiacı: Bitcoin Bu Düzeye Düşemez! Sırada Bu Var

Piyasa analisti Arthur Hayes, Bitcoin fiyatının bir daha asla geri dönmeyeceğine inandığı kritik seviyeyi paylaştı. Hayes bunun yerine üçüncü çeyreğin hayli dingin geçeceğini öngörüyor.

Arthur Hayes, Bitcoin fiyatının uzun vadede sabit kalmasını bekliyor

En son blog yazısında Hayes, beklentilerin tersine Bitcoin fiyatının 20.000 dolara gerilemeyeceğine inandığını söz etti. Ünlü kestirim, bunun yerine üçüncü çeyrek boyunca 25.000 dolar düzeylerinde vakit geçireceğimizi söylüyor. Fed’in para siyasetine da değindiği yazısında Bitcoin hakkında şunlara yer verdi:

Ayrıca bir noktada daha fazla yatırımcının hesap yapıp Fed ve ABD Hazinesi’nin varlıklı tasarruf sahiplerine ayda milyarlarca dolar dağıttığını fark edeceğine inanıyorum. Bu paranın bir yere gitmesi gerekiyor ve bir kısmı teknoloji paylarına ve kriptoya akacak. Ana akım finans medyası, kripto fiyatlarında keskin bir düzeltme karşısında kıyamet üzere görünse de, kripto üzere hudutlu arzlı finansal varlıklarda bir yuvaya muhtaçlık duyan çok fazla nakit var.

Bazıları Bitcoin’de 20.000 doların altına düşeceğimizi düşünse de ben üçüncü çeyreğin başında 25.000 doları kırarak geçireceğimizi düşünüyorum. Kripto paranın fırtınayı atlatabilme yeteneği, yeni bir yuva arayan faiz geliri ölçüsüyle direkt bağlantılı olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap