Ünlü CEO Duyurdu: Bitcoin ve Bu Altcoin Kesimi Boğayı Hazırlıyor!

Ünlü CEO Duyurdu: Bitcoin ve Bu Altcoin Kesimi Boğayı Hazırlıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü CEO Duyurdu: Bitcoin ve Bu Altcoin Kesimi Boğayı Hazırlıyor!

Ark Invest’in ünlü CEO’su Cathie Wood, Bitcoin ve yenilikçi bir altcoin bölümünün birleşimin ekonomik istikametlerini vurguluyor. Wood, bunların yatırım için faal olarak değerlendirilmesini söylüyor.

Cathie Wood, Bitcoin için boğa katalizörlerini sıralıyor

Ark Invest CEO’su, yakın tarihli bir paylaşımda Bitcoin’in yapay zeka ile kesişimi hakkında olumlu görüşünü lisana getirdi. Cathie Wood, yapay zeka ile Bitcoin ortasındaki dinamik sinerjinin tabiatında bulunan muazzam dönüştürücü potansiyele işaret etti.

Bu teknolojilerin çeşitli sanayiler ve genel ekonomik görüntü için taşıdığı olasılıkları ve olumlu tesirleri vurguladı. Coşkusu, hem kripto para hem de yapay zeka kesimlerinin süratli ve daima gelişen tabiatının bir ispatı olarak hizmet ediyor.

Wood’un optimist bakış açısını ARK Invest tarafından yayınlanan “Yapay Zekaya Yatırım” başlıklı araştırma evrakı destekliyor. Bu araştırma, hem Cathie Wood’un hem de Ark Invest’in yatırım stratejileri kapsamında yapay zekanın ehemmiyetini faal olarak değerlendirdiklerinin güçlü bir göstergesi olarak hizmet ediyor.

Yıllar boyunca Cathie Wood, yatırımlarını yapay zeka ile ilgili çeşitli pay senetlerine tahsis etti. Yapay zekaya olan ağır ilgisinin ötesinde, Wood’un Bitcoin’e olan tutkusu, şirketinin Bitcoin ETF ile ilgili gayretlerinde açıkça ortaya çıkıyor. Ayrıyeten, ARK Invest’in Bitcoin’in yanı sıra Coinbase ve Robinhood’da da değerli varlıkları var. Bu da kripto para sanayisindeki varlığını güçlendiriyor.

Ark Invest, portföyüne yapay zeka odaklı eserlerde ekliyor

Raporda ayrıyeten Ark Invest’in yapay zeka teknoloji stoklarına yapılan yatırımlardan ödül alan stratejileri de vurgulandı. Yapay zeka ve başka öncü teknolojilere adanmış ARK Yıkıcı İnovasyon ETF’si (ARKK), %41,2 üzere kıymetli bir yıl ortası karı elde etti. Böylelikle NASDAQ 100 Endeksini (QQQ) geride bıraktı.

BTC Piyasası: Ünlü CEO Duyurdu: Bitcoin ve Bu Altcoin Kesimi Boğayı Hazırlıyor! 1

Wood’un söyledikleri, Ark Invest’in raporuyla birlikte, yapay zekanın yatırımlar alanında artan tesirini gösteriyor. Bitcoin ve yapay zekanın birleşimi, kurumsal operasyonlarda derin bir dönüşümü tetikleme potansiyeline sahip. Birebir vakitte potansiyel olarak üretkenliği ve maliyet dinamiklerini yine şekillendiriyor. Yatırımcılar büyüme için yeni yollar keşfederken Wood’un iyimserliği, kripto para ünitesi ile yapay zekanın kesişiminde ortaya çıkan geniş olasılıkların ikna edici bir sinyali olarak hizmet ediyor.

AI Coin piyasası ne durumda?

Wood’un işaret ettiği AI Coin piyasası son haftalarda aşağı istikametli piyasa hareketleriyle uğraş ediyor. GRT başta olmak üzere birden fazla yapay zeka projesi, son Bitcoin düşüşünde kritik destelerin geriledi. Son 24 saatlik vakit dilimi, FET ve AGIX fiyatlarının süratle toparlanmasıyla güç topluyor.

BTC Piyasası: Ünlü CEO Duyurdu: Bitcoin ve Bu Altcoin Kesimi Boğayı Hazırlıyor! 2

Analistler ülkü bir AI Coin yatırımı için hangi projelere güveniyor, Btcpiyasasi.com olarak iddialara bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap