Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin Kestirimlerini Paylaştı: Harikalar!

Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin Kestirimlerini Paylaştı: Harikalar!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin Kestirimlerini Paylaştı: Harikalar!

Kripto para yatırma işlemlerine yüksek faiz oranları sunan bir kripto şirketi olan BlockFi’nin CEO’su olan Zac Prince, 2022’de radarındaki 3 ana trendi ve Bitcoin, Ethereum ve diğer 3 altcoin projesi için bakış açısını paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için hazırladık.

Ünlü CEO’nun kripto piyasasına bakışı ve harika bulduğu altcoin projeleri

10 milyar dolarlık varlığı yöneten BlockFi’nin CEO’su ve kurucu ortağı Zac Prince, kısa süre önce token’lerden NFT’lere, metaverse’den ve düzenlemeye kadar her şey hakkındaki 2022 kripto görünümünü paylaştı.

Piyasa kırmızı bir denizdeyken, pek çoğu çok yıllı başka bir ‘kripto kışı’ için hazırlanıyor. Mevcut piyasa ortamını nasıl anlamlandırıyorsunuz?

Kripto piyasaları, kalbin zayıflığı için değildir. Evet, değişken olabilir, özellikle de piyasaları 7/24 takip ediyorsanız. Yine de uzaklaştırır ve yıldan yıla performansa bakarsanız, 2020’nin sonundan 2021’in sonuna kadar tek başına Bitcoin’in yaklaşık %60 arttığını göreceksiniz. Bu, Ethereum ve Solana gibi diğer önemli altcoin projeleri için de benzer.

Felsefem basit: ödevini yap ve uzun vadeli düşün.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin Kestirimlerini Paylaştı: Harikalar! 1

Tıpkı halka açık piyasalara yatırım yapmayı düşündüğünüzde olduğu gibi, bir karar vermeden önce her zaman şirketi araştırırsınız. Kripto yatırımcıları da aynısını yapmalı. Yatırım yapmakla ilgilendiğiniz kripto varlıklarını araştırın ve zaman içinde başarı için bu Blockchain’lerin temel değerlerine inandığınızdan emin olun. Uzun vadeli düşünürken, çoğu insan trader değildir, bu yüzden genellikle insanların en az birkaç yıl rahatça taşıyabilecekleri şeyleri satın almalarını tavsiye ederim.

Önümüzdeki yıl için piyasa görünümünüz nedir? BTC ve ETH için fiyat tahmini var mı? 2022 için radarınızda yüksek inandırıcı bazı token’ler neler?

2022 için kripto piyasaları konusunda iyimserim. Sektörde bireysel ve kurumsal benimseme konusunda çok fazla ivme var. Bu, sermaye piyasalarındaki muazzam büyümeye ek olarak, ekosistem için destek ve değerli ürünler oluşturan olağanüstü ekipler bulunuyor. Dijital varlıklar, son on yılda en iyi performans gösteren varlıklardan bazıları ve ana akım tüketiciler tarafından benimsenme oranı şimdiden astronomik düzeyde.

2022 için radarımdaki belirli kripto varlıklarına gelince, Bitcoin ve Ethereum gibi mavi çiplerin geleneksel varlık sınıflarına göre inanılmaz derecede iyi performans göstermeye devam edeceğini tahmin ediyorum. Ayrıca, Ethereum’a daha iyi, daha hızlı ve daha ucuz alternatiflerden harika bir performansla gördüğümüz trendin devam etmesini bekliyorum. Bub bakımdan Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Avalanche AVAX) bakılması gereken altcoin projeleri.

Bu Facebook güdümlü metaverse patlamasını nasıl görüyorsunuz? Milyonlarca dolara satılan dijital arazi parsellerine ne dersiniz?

Metaverse alanında çok fazla yenilik ve heyecan yaşanıyor ve bu, içerik oluşturucular ve yenilikçiler için özellikle heyecan verici bir zaman.

Neyin sadece bir hype olduğunu ve neyin sürekli benimsenmesini sağlayacağını ve günlük hayatımızın bir parçası haline geleceğini yalnızca zaman gösterecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin Kestirimlerini Paylaştı: Harikalar! 2

Örneğin, NFT’ler şu anda yeni girişimlere ve girişimlere akan çok sayıda yatırımla son derece popüler. Geçenlerde bir NFT kredi platformu olan Arcade’de A Serisi finansman turu için melek yatırımcı olarak görev yaptım. Belirli NFT’lerin arkasında çok fazla değer var ve yatırımcıların BlockFi aracılığıyla kripto destekli krediler gibi NFT destekli kredileri güvenceye almaya erişmeleri gerektiğine inanıyorum.

Sektörün düzenlenmesi söz konusu olduğunda, yasa koyucuların ve politika yapıcıların odak noktası sizce ne olmalıdır?

Öncelikli odak netlik olmalı. BlockFi, kripto endüstrisinin düzenlenmesinin ateşli bir destekçisi. Düzenleyici netlikle, kriptoda tüm yatırımcılara fayda sağlayacak ve ABD’yi inovasyon ve finansal piyasalarda lider olarak konumlandırmaya devam edecek bir inovasyon ve benimseme patlaması göreceğiz.

2022 için radarınızda kriptoyla ilgili bazı önemli temalar ve olaylar nelerdir?

Kripto alanında büyüme ve yenilik için gerekli olan ana tema, düzenleyici netlik. BlockFi, hem eyalet hem de federal düzeyde ABD düzenleyicileri ile onları kripto para piyasaları ve düzenleme için potansiyel kılavuzlar hakkında eğitmek için aktif olarak ilgileniyor.

Düzenleyici netliğe ulaşıldığında, hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılar tarafından alana büyük bir artış olacağını tahmin ediyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin Kestirimlerini Paylaştı: Harikalar! 3

Yeni müşteriler ilk kez kolayca kripto satın almak, satmak ve takas etmek için kaynak ve araçlar arayacak. Ve daha gelişmiş müşteriler, mevcut ve gelecekteki kripto yatırımlarıyla daha fazlasını yapmalarına yardımcı olacak bir platform arayacaklar. BlockFi, tüm kripto varlık ihtiyaçlarına, özellikle de aktif trade, güvenli kripto destekli krediler, kredi kartı satın alımlarında kripto ödülleri kazanma ve umarım ETF’lere yatırım yapma gibi kriptolarıyla daha fazlasını yapmak isteyenlere hizmet etmek için iyi bir konumdadır. Düzenleyici netliğe bağlı olarak, ABD’deki ETF cephesinde daha fazla genişleme görebiliriz.

Son olarak, kripto ödemeleri alanında daha fazla gelişme göreceğimizi tahmin ediyorum. Temmuz 2021’deki lansmanından bu yana BlockFi Crypto Rewards Visa Signature Kredi Kartı için şimdiden büyük bir coşku gördük. Giderek daha fazla tüketici yalnızca kripto ekosistemine girmekle kalmıyor, aynı zamanda faydalarını ve katılımlarını artırmak için daha fazla şey yapmak istiyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap