Ünlü bir kripto analisti, Eylül ayı için izleme listesini açıkladı

Ünlü bir kripto analisti, Eylül ayı için izleme listesini açıkladı

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü bir kripto analisti, Eylül ayı için izleme listesini açıkladı

Popüler kripto para analisti Blockchainedbb, Bitcoin ve birçok altcoin için izleme listesini açıkladı.

Analist, BTC’nin Eylül ayında 18.000 dolar düzeyinin altına düşmeyeceğine inanıyor. Yakın vakitte paylaşılan bir izleme listesinde kripto analisti, 20.000 dolar civarında BTC satın almanın, Nisan 2024 için planlanan yarılanma olayından evvel kusursuz bir yatırım fırsatı olacağını açıkladı.

Blockchainedbb, BTC’yi 19.000 ila 21.000 dolar ortasında satın almak için izliyor. Bu düzeyler daha evvel 2023’ün başında görülmüştü. Misal biçimde Ethereum (ETH) satın almak için amaç aralık 1.000 ila 1.200 dolar. Değişik bir halde bu ETH aralığına, geçen yılın Kasım ayından bu yana şahit olunmadı.

XRP, SOL ve OCEAN altcoin’leri için en uygun alım seviyesi

Kripto para analistinin XRP için 0,4 dolarlık amaç fiyatı, en son Mart 2023’te görülmüştü.

XRP’nin fiyatı, Ripple ile ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu ortasında devam eden yasal savaştaki rastgele bir gelişmeden kıymetli ölçüde etkilenecek ve bu da tüccar tarafında kıymetli ölçüde ihtiyatlı olmayı gerektiriyor.

Solana’ya (SOL) gelince kripto para analisti, 10 dolardan bir giriş yapmayı hedefliyor. Lakin SOL, en son Ocak 2023’te bu fiyat düzeyinde görülmüştü. SOL, son dört hafta içinde bedelinin yüzde 28’inden fazlasını ve piyasa pahasında 2,5 milyar dolardan fazlasını kaybederek düşüş trendine girdi.

Ayrıca Blockchainedbb’nin altcoin izleme listesinde Ocean Protocol (OCEAN) ve Trias Token (TRIAS) üzere daha az tanınan token’lar da yer aldı. Analistin OCEAN ve TRIAS için amaç fiyatı, sırasıyla 0,2 dolar ve 0,29 dolar. TRIAS için gaye düzey bir aydan daha kısa bir mühlet evvel görüldü fakat OCEAN on aydan fazla bir müddettir 0,2 dolar düzeyinde değil.

Blockchainedbb’nin izleme listesinde bir altcoin olan Dogecoin de yer aldı. Kripto para analistinin DOGE için maksat girişi 0,4 dolar.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap