Ünlü analist, Terra Classic’in coin’i için varsayımını açıkladı

Ünlü analist, Terra Classic’in coin’i için varsayımını açıkladı

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü analist, Terra Classic’in coin’i için varsayımını açıkladı

Önde gelen kripto para analisti Javon Marks, Terra Classic’in mahallî coini LUNC’un, yaklaşık yüzde 400 oranında yükseleceğini varsayım ediyor. Marks, LUNC’un mevcut yatay kanalından çıkmasını ve kıymetli bir momentumla desteklenerek daha da yükselmesini bekliyor.

Marks, kırılmanın akabinde LUNC’un fiyatının daha yüksek düzeylere çıkabileceğini öngörüyor. Ona nazaran rallinin suratı o kadar süratli olabilir ki birçok kripto kullanıcısı bunu anlayamaz. Kripto analisti, altcoin’in gelişen gücü olarak kıymetli bir takviye düzeyi belirlediği 14 Haziran tarihli eski bir tweet’e atıfta bulundu.

Söz konusu tweet’te, dijital varlığın değerli bir momentum dönüşü sergilediğini belirtti.

14 Temmuz’da Marks, altcoin için yüzde 367’lik bir ralli öngördü. Son tweet’inde bu maksadı, bildirilen yüzde 400 ruhsal maksada çok daha yakın olan yüzde 387’ye yükseltti.

Terra Classic topluluğu, kısa mühlet evvel topluluğa ilişkin bir cüzdan oluşturulması lehinde oy kullandı. Raporlar, cüzdanın paydaşlara altyapısını yönetme ve dış varlıklara olan bağımlılığı azaltma yetkisi vereceğini öne sürüyor.

Teklifin onaylanmasını bir Terra fiyat artışı takip etti. Bu, yatırımcıların platformun merkezi olmayan gelişmelerine olan itimadında bir artış olduğunu gösterdi.

LUNC fiyatındaki artış beklentisi büyüyor

LUNC’un fiyatı, artıştan bu yana geri çekildi ve elde edilen çıkarın neredeyse tamamını kaybetti.

Ancak analistler, LUNC için kıymetli bir ralli potansiyelinin var olduğunda ısrar ediyor. Terra Classic ekosisteminde devam eden gelişmelerin akabinde rallinin gerçekleşmesinin vakit alabileceğini öngörüyorlar.

Geliştiriciler, onaylanan tekliflerden kaynaklanan değişiklikleri uygulamaya çalışırken yatırımcılar ve altcoin sahipleri gelecekte bir fiyat artışı bekleyebilir.

Altcoin’in potansiyel rallisi için daha fazla takviye, kripto sanayisindeki genel hassaslığa bağlı.

Nisan 2024’te beklenen Bitcoin rallisinin kripto fiyatlarını yükseltmesi bekleniyor. Son olarak LUNC, yazı yazıldığı sırada 0,00008148 dolardan süreç görüyordu.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap