Ünlü Analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Gündemini Yorumladı!

Ünlü Analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Gündemini Yorumladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Gündemini Yorumladı!

Bitcoin ve kripto para piyasası hakkında daha çok olumsuz yorumlarıyla tanınan analist Peter Brandt, BTC tweeti ile bir defa daha gündeme geldi.

Twitter üzerinden paylaşım yapan Brandt, Bitcoin piyasasının son gündemi hakkında hususlar halinde fikrini belirtti. Kripto aykırısı fenomen, halving ve spot Bitcoin ETF müracaatlarına parmak bastı.

Ünlü fenomenin kripto para gündemi hakkında yaptığı yorum bir sefer daha kimseyi şaşırtmadı. Brandt, ABD’deki spot BTC fonları kabul gördüğü takdirde bu olayın fiyata bir tesir yapmayacağını argüman etti. Kripto para aksisi isim, önümüzdeki sene gerçekleşecek olan halving için de misal bir yorum yaptı. Peter Brandt, halving beklentisinin gereksiz olduğunu belirtti.

Bitcoin madencilerinin blok başına kazandığı mükafatı yarıya düşürecek olan Halving süreci 2024 yılında gerçekleşecek. Ünlü analist, karamsar beklentilerine karşı gelen tenkitleri ise bir piyasa inanışıyla savundu:

“48 yılı aşkın müddettir bir çok spekülasyon ile karşı karşıya kaldım. “Büyük sanılan” olayların akabinde fiyatlar daima aşağıya hareket etti. Beklenti alınır, haber satılır.”

Lider kripto para ünitesi an itibariyle 29.215$ düzeyinde alıcı buluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap