Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu!

Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu!

Kripto analisti, 2022’de izlenecek en iyi 7 kripto parayı listeliyor. Kripto para analizleriyle popüler olan Altcoin Daily, bu yıl büyük potansiyele sahip yedi altcoin projesini listeledi. Bunların arasında, ağları talebin yanı sıra, artan token kıtlığını gösteren Bitcoin ve Ethereum da var. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu! 1

7 altcoin projesi

Bitcoin (BTC). Kripto analisti Lark Davis’in yakın zamanda belirttiği gibi, blockchain analitik firması Glassnode’a göre borsalardaki Bitcoin rezervleri Ekim 2018’den bu yana en düşük seviyesinde. Bu, özellikle uzun vadeli sahipler arasında kripto varlığı için artan talebi ve kıtlığı gösteriyor. Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin bir tweet’te şöyle diyor: Bitcoin arzı, dünya çapında 50 milyondan fazla milyoner için her biri bir BTC tutmaya karar verirlerse asla yeterli olmayacak.

Ethereum (ETH). Ethereum tabanlı lider NFT pazarı OpenSea, aylık satışlarda 5 milyar dolarlık büyük bir rekor kırdı. NFT işlemlerinin yüksek kaydı, deflasyona doğru harekette 1 milyar dolarlık ETH tokenlerinin yakılmasına katkıda bulundu. Dahası, OpenSea artık Uniswap’ı Ethereum’da en çok kullanılan ürün olarak değiştirdi. Amerikalı rapçi Kanye West, NFT’ler oluşturmak için birçok talep aldığını söylüyor: dijital koleksiyon ürünlerine yönelik artan talebin bir başka göstergesi. Eski Disney CEO’su Bob Iger de bir NFT “patlaması” öngörüyor. Bu olaylar, NFT alanı ve genel olarak Ethereum ekosistemi için daha parlak günlerin olduğunu gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu! 2

Ziliqa ve Solana da listede

Ziliqa (ZIL). Ziliqa blockchainindeki işlem sayısı, mevcut piyasa koşullarında bile şimdiye kadarki en yüksek üçüncü işlem. Ek olarak, bu ayki toplam işlem ücretleri şimdiye kadarki en yüksek oran. Ziliqa ekosisteminin bir destekçisi olan ZilHub, bu olayların ağın ZIL token fiyatından bağımsız olarak yalnızca daha iyi hale geldiğini gösterdiğini söylüyor. Ziliqa, yazma sırasında 0.04407056 ZIL token fiyatı ile kripto piyasa değerine göre 126. sırada yer alıyor.

Decentraland. Altcoin Daily, yol haritasındaki 2022 planları nedeniyle bu 3D sanal dünya platformunun büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Bu alan Windows, Linux ve Mac için masaüstü istemcisi içeriyor. VR istemcisi bu yılın ikinci yarısını bekliyor. Ayrıca erken prototiplemede mobil uygulama, NFT’ler (Maymunlar, punklar, vb.) içerir.

AVAX. Avalanche ekosistemi, Ethereum’a benzer bir belirteç yakma özelliğine sahip. Şimdiye kadar, ağ 700.000’den fazla tokeni yok etti – arzının yaklaşık yüzde 0.1’i, ağa her gün daha fazla kullanıcı katılıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu! 3

Rubic (RBC). Altcoin Daily, Rubic’i daha iyi oranlar, daha ucuz ücretler ve önde gelen DEX’lerle ortaklıklar sunan en iyi çok zincirli takas protokollerinden biri olarak lanse ediyor. Kullanıcıların Ethereum, Polygon ve Avalanche dahil olmak üzere çeşitli blockchainlerde 15.000’den fazla varlığı takas etmesine olanak tanır. 10 Şubat’ta Rubic, Rubic Widget’ı entegre eden projelerin sayısını artırmak için teşvik edilmiş bir tavsiye programı başlatacak. Ocak ayı yaklaşırken ağ zaten merkezi olmayan protokol Arbitrum‘u entegre etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu! 4

Cardano (ADA). Bildirildiğine göre, Cardano satın alma baskısında önemli bir artış görüyor ve bu da olası bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. Bu tez, Ocak ayında işlemlerde yüzde 17 artışla 29.4 milyona çıkması gibi ağın yaydığı pozitif zincir içi istatistiklerle destekleniyor.

Solana (SOL). CNF’nin yakın zamanda bildirdiği gibi, Solana, 500 milyar dolarlık ticaret ekonomisine girmeyi planladığı için yeni bir eşler arası ödeme protokolü olan Solana Pay’i başlattı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap