Ünlü Analist Bitcoin Boğa Döneminin İpuçlarını Açıkladı

Ünlü Analist Bitcoin Boğa Döneminin İpuçlarını Açıkladı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist Bitcoin Boğa Döneminin İpuçlarını Açıkladı

Ünlü analist Michaël van de Poppe bugün Twitter hesabında Bitcoin boğa dönemine dair açıklamalar yaptı. Analistin her açılaması gündem oluyor. Kripto para yatırımı dünyası birçok kişi için bir rollercoaster seyahati oldu. Kimileri kazanan olarak ortaya çıkıyor. Öbür taraftan, başkaları piyasanın iniş çıkışları sırasında, bilhassa de 2021’in çalkantılı yılında kayıplarla karşılaştı. Zorlukların ve belirsizliklerin ortasında, tecrübeli bir yatırımcı olarak Poppe açıklama yapıyor. Buna nazaran sabırlı olmanın ve uzun vadeli stratejinin değerine ait görüşlerini paylaşıyor.

https://twitter.com/CryptoMichNL/status/1696933451734134798

Bitcoin Ayı piyasalarında gezinmek: Tecrübelerden çıkarılan dersler

Bir Bitcoin yatırımcısının seyahati çoklukla heyecan verici yükselişler ve ürkütücü düşüşlerle kendisini gösteriyor. Geçmişe değinen Poppe, 2018 ayı piyasası sırasında karşılaşılan zorlukları kabul ediyor. Kayıplardan ve piyasa düşüşlerinden ders alarak, bu çeşit güç vakitlerde sebat ve kararlılığın ehemmiyetini vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist Bitcoin Boğa Döneminin İpuçlarını Açıkladı 1

Poppe’nin vurguları, 2020 ve 2021 yıllarında şahit olunan inanılmaz dönüşle birlikte ortaya çıkıyor. Bitcoin ve altcoin piyasası, kayıpları telafi ediyor. Ayrıyeten etkileyici yararlar sağlayarak gibisi görülmemiş bir süratle yükseldi. Lakin Poppe, elde ettikleri kârın kıymetli bir kısmını 2019 ve 2020’deki düşüş yıllarında yapılan yatırımlara bağlıyor. Warren Buffett’ın meşhur sabır stratejisiyle uyumlu olarak Poppe, durumları muhafazayı ve piyasa fırtınalarını atlatmayı savunuyor.

Mevcut görüntü: Endişe ve fırsat

Günümüz Bitcoin ve altcoin piyasaları zorluklar ve fırsatların bir karışımını sunuyor. Grayscale’in yasal zaferi ve XRP’nin SEC karşısındaki başarısı üzere olumlu gelişmeler var. Lakin piyasalar dalgalanma göstermeye devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist Bitcoin Boğa Döneminin İpuçlarını Açıkladı 2

Poppe bu durumu, Bitcoin’in son periyottaki toparlanmasının da gösterdiği üzere, piyasada giderek dağılmakta olan kaygıya bağlıyor. Poppe, belirsizlik ve düşük hassaslık devirlerinin ekseriyetle kıymetli piyasa fırsatlarıyla çakıştığı, hassaslığın döngüsel tabiatının altını çiziyor.

Altcoinlerin vaatleri ve önümüzdeki yol

Altcoinlerde çoklukla 100x yahut 50x getiri olarak lanse edilen üstel yararların cazibesi Poppe tarafından kabul görüyor. Lakin, bu harika yararların çoklukla piyasanın en düşük düzeyinden, tam da yatırımcıların kendilerini en az inançta hissettikleri anda gerçekleştiğini vurguluyorlar. Bu durum, sabırlı bir yaklaşım benimsemenin ehemmiyetini gösteriyor. Ayrıyeten piyasanın karamsar olduğu periyotlarda dirençli kalmanın kıymetinin altını çiziyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist Bitcoin Boğa Döneminin İpuçlarını Açıkladı 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Bitcoin ve altcoin dünyası gelişmeye devam ediyor. Öteki taraftan Poppe sabırlı olmanın ve stratejik düşünmenin pahasının altını çiziyor. Poppe şahsî tecrübeler ve piyasa trendleri ortasında paralellikler kuruyor. Öteki taraftan yatırımcıları bekleme oyununu benimsemeye ve hassaslığın düşük olduğu vakitlerde fırsatlardan yararlanmaya davet ediyor. Geçmiş piyasa döngülerinden elde edilen bilgelik epey dikkat çekiyor. Buna nazaran, kripto para yatırımlarının dinamik dünyasında gezinenler için yol gösterici bu bilgelik bir ışık vazifesi görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap