Ünlü analist, Ağustos ayında 3 altcoin’in kazandıracağını düşünüyor

Ünlü analist, Ağustos ayında 3 altcoin’in kazandıracağını düşünüyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü analist, Ağustos ayında 3 altcoin’in kazandıracağını düşünüyor

Ünlü kripto para yatırımcısı ve analisti Michael van de Poppe, son teknik tahlilinde bu ay ticaret fırsatları için Injective (INJ), Chainlink (LINK) ve Dogecoin’i (DOGE) izleyeceğini açıkladı. Analiste nazaran bu üç altcoin, Ağustos ayında yatırımcılar için kıymetli çıkar potansiyeline sahip.

Van de Poppe’ye nazaran tahlilinde ismi geçen birinci kripto para ünitesi olan INJ, son 6 ayda piyasada güçlü bir hareket gösterdi. Altcoin yükselişini sürdürüyor ve INJ’nin olumlu eğiliminin devam edebileceğini varsayım ediyor. Ayrıyeten grafiklerinde güzel bir ivme olduğunu da belirtti.

Ticari girişler açısından van de Poppe, fiyatı 5,40 doların altına düşerse INJ için uzun bir giriş konumuna geçmeyi düşündüğünü açıkladı. Ayrıyeten 7 doların altına bir düşüşün, öteki bir uzun giriş fırsatı olabileceğini kaydetti. Haberin yazıldığı sırada CoinMarketCap, INJ’nin son 24 saat içinde %3,02 artışla 8,17 dolardan süreç gördüğünü belirtti.

Analistin radarında bir sonraki nokta, uzun bir birikim etabında olduğunu belirttiği LINK oldu. Lakin teknik göstergeler, altcoin’in negatif bir trend içinde olduğunu gösteriyor. Bu, van de Poppe’nin mevcut düzeltme devam ederse LINK’in fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde daha yüksek bir taban düzeyi belirleyebileceğine inanmasına neden oldu.

LINK, son 24 saatte %2,12 paha kaybederek 7,14 dolardan el değiştiriyordu. Kripto para ünitesi ayrıyeten toplam günlük süreç hacminde %22,63’lük bir düşüş yaşadı. Sonuç olarak altcoin için 24 saatlik süreç hacmi, yazının yazıldığı sırada 195.785.044 dolar olarak kaydedildi.

Son olarak van de Poppe, DOGE’un fiyatının daha yüksek bir taban düzeyi oluşturmasını beklediğini paylaştı. Bu gerçekleşirse analist, meme coin’in bir ralliye girebileceğini öngörüyor. Giriş noktası perspektifinden bakıldığında van de Poppe, DOGE için uzun bir girişin 0,07 dolar civarında olduğunu ve üst istikametli maksadın yaklaşık 0,10 dolar olduğunu açıkladı.

INJ’e benzeri formda DOGE da son 24 saatte %0,74 paha kazanarak 0,07452 dolardan süreç görüyordu.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap