Ünlü aktör Neil Patrick Harris erken Bitcoin yatırımcısı çıktı

Ünlü aktör Neil Patrick Harris erken Bitcoin yatırımcısı çıktı

Paylaş
Ünlü aktör Neil Patrick Harris erken Bitcoin yatırımcısı çıktı

ABD ve dünyada bir dönemin en çok izlenen dizilerinden olan How I Met Your Mother’da Barney Stinson karakterini oynayan Neil Patrick Harris, Bitcoin ATM operatörü CoinFlip ile reklam anlaşması yaptı.

“Yatırımım katlanarak büyüdü”

Yaptığı anlaşmayla ilgili verdiği bir röportajda konuşan Harris, erken Bitcoin yatırımı yaptığını ve o dönemki meblağın katlanarak büyüdüğünü belirtti. Zaman ve yatırdığı para hakkında detay vermeyen Harris şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin’i ilk duyduğum zamanı hatırlıyorum. O dönemki birçok insan gibi tamamen anlamamıştım. Fiyatın düşük olduğu bir zamandı. Çok fazla risk almadan bir yatırım yapmıştım. Zamanla yatırımım katlanarak büyüdü” dedi.

“Büyük kurumlar ve geleneksel şirketler de geliyor”

Bitcoin’e yatırım yapmanın çok kolay olduğunu belirten ve geleceğin finans sistemine herkesin katılması gerektiğini söyleyen Harris şöyle konuştu:

“Artık büyük kurumlar ve geleneksel şirketler de trenin vagonuna atlıyor. Herkese göstermek istediğim şey aslında Bitcoin’e ve finansın geleceğine ne kadar basitçe yatırım yapılabildiği… Kripto paralar alışveriş, yatırım ve iş yapma şeklimizin geleceği ancak aynı zamanda çok teknik ve bazen de göz korkutucu olabiliyorlar.”

Reklamda ATM’lerin ne kadar hızlı olduğu gösterilecek

CoinFlip’in yeni reklam kampanyasında, ATM’lerin Bitcoin satın almayı ne kadar basitleştirdiği gösterilecek. Kampanyada Harris, de, ATM’de nakit parayla Bitcoin satın alacak.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap