Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Blockchain ve Kripto Para Eğitimi

Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Blockchain ve Kripto Para Eğitimi

Paylaş
Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Blockchain ve Kripto Para Eğitimi

Yerli Blockchain sektörünün tanındık isimlerinden Devrim Danyal, üniversite öğrencilerine yepyeni bir fırsat sunuyor.

Türkiye’deki üniversite öğrencileri, ilgili formu doldurduktan sonra Devrim Danyal’dan Blockchain ve kripto paralar konusunda ücretsiz ders alabilecekler.

Ücretsiz Eğitim Fırsatı

Blockchain ve kripto paralar hakkında 2016’dan beri çeşitli etkinlikler düzenleyen Devrim Danyal, bu sene üniversite öğrencilerine özel bir eğitim verecek.

Türkiye’deki üniversite öğrencileri .edu uzantılı e-posta adreslerini kullanarak ilgili programa ön kayıt yaptırabilecek ve bu konularda ücretsiz online eğitim alabilecekler.

Devrim Danyal tarafından yapılan açıklamalara göre temel eğitim süresi 2 saat olacak. İlgili sınıflar ise toplam katılımcı sayısı belirlendikten sonra kurulacak. Bu eğitim programının kesin kayıt tarihi ise başvuran isimlere ilerleyen zamanlarda iletilecek.

Neler Olacak?

Dünya genelindeki Türk üniversite öğrencileri bu ücretsiz programa katılarak Blockchain ve kripto para alanlarında birbirinden önemli bilgiler alabilecekler.

Danyal tarafından paylaşılan bilgilere göre öğrenciler “Kripto Para” başlığı altında paranın ve kripto paraların tarihini, Bitcoin’in yapısını, kripto paraların genel işleyişini öğrenecekler. “Blockchain” başlığı altında ise çağımızın önemli teknolojileriyle, Blockchain’in işleyişiyle ve yapısıyla ilgili bilgiler verilecek.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap