“Tuvalet Kağıdı” Bitcoin’i Geçti

“Tuvalet Kağıdı” Bitcoin’i Geçti

Paylaş
“Tuvalet Kağıdı” Bitcoin’i Geçti

Dünyanın en büyük kripto para platformlarından CoinMarketCap, bugüne özel bir hazırlık yaptı. CoinMarketCap kullanıcıları artık siteyi ziyaret ettiklerinde ilk sırada Bitcoin’i değil Toilet Paper Token’ı görüyorlar.

Sıfırıncı Koin

CoinMarketCap’e girdiğimizde en üst sırada Bitcoin’i görmeye alışmışızdır. Fakat bugün farklı, bugün özel bir gün… Bugün CoinMarketCap’e girdiğimizde son zamanların en popüler ürünlerinden biri olan tuvalet kağıdının tokenını görüyoruz.

Listede 85 milyar dolarlık piyasa değeri ve 1.64 dolarlık fiyatıyla boy gösteren Toilet Paper Token’ın stokları şu anda tükenmiş durumda. Bu arada Toilet Paper Token’ın 24 saatlik ticaret hacmi de 41 milyon dolarlık hem BTC’yi hem USDT’yi geride bırakıyor.

Toilet Paper Token

CoinMarketCap’in paylaştığı bilgilere göre Toilet Paper Token’ı alan kişiler aslında kendilerine tuvalet kağıdı alma imtiyazı satın almış oluyorlar. Tuvalet kağıdı kapış kapış satıldığı için malum…stokta kalmadı. Fakat stoklar yenilendiği zaman ilk olarak bu tokenın sahiplerine tuvalet kağıdı satılacak.

İnsanlar bu sayede marketlerde birbirleriyle kavga etmeden, markete akın etmek zorunda kalmadan gayet normal bir şekilde tuvalet kağıdı alabilecekler. Bundan daha iyi kullanım alanı mı olur?

Toilet Paper Token almak isteyen kişiler bugün, yani 1 Nisan’dan itibaren bu tokena yatırım yapabilecek ve bu Koronavirüs günlerinde özgürce tuvalet kağıdı kullanabilecekler.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap