Türkiye’nin Önder Haber Sitesi Kripto Koin, Coin Çıkarıyor!

Türkiye’nin Önder Haber Sitesi Kripto Koin, Coin Çıkarıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Türkiye’nin Önder Haber Sitesi Kripto Koin, Coin Çıkarıyor!

Bitci.com, Kripto Koin’in token’ı KRIPTO’yu 26 Mart tarihinde satışa sunuyor. Sadece Bitcicoin ile yapılabilecek alımlarda ön satış fiyatı 0,01 Bitci olacak. Satılmayan tüm token’lar arz bitiş tarihinden 24 saat sonra yakılacak. Türkiye’nin önde gelen kripto para haber platformlarından Kripto Koin, Blockchain dünyasına dünyanın lider fan token platformlarından Bitci ile adım atıyor. KRIPTO’nun satışı 26 Mart 2022 Cumartesi günü Bitci.com üzerinde gerçekleştirilecek.

KRIPTO alımları, Bitcicoin üzerinden Bitci.com’da başlıyor!

KRIPTO satışları sadece Bitcicoin aracılığıyla yapılacak. KRIPTO almak isteyen yatırımcılar, alımlarını cüzdanlarında bulunan Bitcicoin’ler ile gerçekleştirecek.

Kalan tüm Kripto Koin token’ları yakılacak…

0,01 Bitcicoin’lik avantajlı ön satış fiyatıyla yatırımcılara sunulacak token’ların toplam arz adedi ise arz bitiş tarihi itibarıyla netleşecek. Satılmayan token’lar arz bitiş tarihinden 24 saat sonra yakılacak, böylece dolaşımdaki adet ön satışta dağıtılan token miktarı kadar olacaktır.

BTC Piyasası: Türkiye’nin Önder Haber Sitesi Kripto Koin, Coin Çıkarıyor! 1

KRIPTO nerelerde kullanılacak?

KRIPTO sahipleri anket veya etkinliklere katılım sağlayabilmelerinin dışında, Kriptokoin.com için oluşturulacak NFT koleksiyonlarında ön satış katılım hakkının sahibi olabilecek, kriptokoin.com üzerinde oluşturulacak NFT platformu üzerinde alış veya satış yapabilme olanağına kavuşacak.

Diğer yandan kriptokoin.com üzerinde oluşturulacak oyunlara ve görevlere katılım hakkı elde edecek KRIPTO sahipleri, gelecekte oluşturulacak olan bağış sistemi ile sevdikleri yazarlara doğrudan bağışta bulunabilecek ve karşılığında sadakat rozeti ya da NFT alabilecek.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap