Tron, 2019 Jinse Finans Ödülünü En Yenilikçi Blockchain Olarak Aldı

Tron, 2019 Jinse Finans Ödülünü En Yenilikçi Blockchain Olarak Aldı

Paylaş
Tron, 2019 Jinse Finans Ödülünü En Yenilikçi Blockchain Olarak Aldı

Kriptokoin – Tron Vakfı ve Tron’un CEO’su Justin Sun, Tron zincirini genişletmek ve hem 2018’de hem de 2019’da çok sayıda ortak eklemek için aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Bugün, Tron tarafından yayınlanan bir medium gönderisinde  Tron’a “Zamana ayak uydurma” ödül töreninde 2019 yılının en yenilikçi blok zinciri olduğu için Jinse Finans ödülü verildiği ifade ediliyor.

Tron 2019’daki Başarılarından Dolayı Ödül Aldı

Medium makalesi, Tron’un bu yıl elde ettiği kilometretaşlarını sıralıyor. Bu başarılar arasında Tron üzerine inşa edilen veya buzincire taşınan dApp’lerin artışı, aktif kullanıcı sayısında önemli bir artışve dApp işlem hacminin artması yer alıyor.

Tron’un BitTorrent’i DLive’ı satın aldı

Pazartesi günü bildirildiği üzere, Tron’un CEO’su JustinSun, BitTorrent ağı için yapılan yeni bir satın alma işlemi sözü vererektoplulukta bir heyecan uyandırdı. Ancak Sun bunun Tron ve TRX’e de faydasağlayacağını belirtti.

Hatta topluluktan biri BitTorrent ve Tron’a katıldığı varsayılan potansiyel şirketlerle ilgili bir anket hazırladı. Bunların arasında Steem platformu ve Netflix vardı. Ankete katılanların yüzde ellisinden fazlası Steem’i seçti.

Ancak, o günün ilerleyen saatlerinde, Justin Sun ve BitTorrent, DLive’ın Tron’a taşınmaya başladığını duyurdu. BitTorrent’in BLive uygulaması onunla birleştirilecek.

DLive, içerik oluşturucuların çalışmalarından para kazanabileceği video yayıncıları için blockchain tabanlı bir platform durumunda.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap