Trade yarışına Türk damgası

Trade yarışına Türk damgası

Paylaş
BTC Piyasası: Trade yarışına Türk damgası

Kripto para borsası OKX tarafından düzenlenen Küresel Trade Yarışı başladı. 3 Ekim’e kadar sürecek olan müsabaka, USDT swap mukaveleleriyle al-sat yapan OKX kullanıcılarına açık olacak.

Kayıtlar başladı

OKX, düzenlediği etkinliklerle kripto ekosisteminin gelişimine yönelik faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. “Trade Like A Pro” marka kampanyası kapsamında, 2 milyon USDT ödül havuzunun ve bir Tesla Model 3’ün de ortalarında yer aldığı ek ödüllü süreç yarışı için kayıt periyodu başladı.

Popüler kripto fenomeni Efe Bulduk, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yatırımcıları kayıt olmaları ve Telegram kanalından gelişmeleri takip etmeleri için davette bulundu. Türkiye’de 1. globalde ise 10. sırada olduklarını belirten Bulduk, “Türk takımları olarak rahatlıkla birinci 10’a birden çok ekip sokabileceğimize inanıyorum.” tabirlerini kullandı.

Trade Like A Pro müsabakasına nasıl kayıt olunur?

Trade Like A Pro yarışına grup üyeleri için kayıtlar 8 Eylül – 3 Ekim tarihleri ortasında gerçekleştirilecek. Ekip başkanlarının kayıtları ise 20 Eylül’e kadar açık olacak. Yarış 20 Eylül ile 3 Ekim tarihleri ortasında olacak.

Yarışmaya katılmaya hak kazanan kullanıcıların sayısı 25 bini aştığında, Apple Watch S8, Airpods Pro, iPhone 15 Pro ve bir Tesla araba üzere ek mükafatların de kilidi açılacak. Aşağıdaki irtibat linki üzerinden kayıt süreçlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Trade Like A Pro kayıt için tıklayınız!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap