Tom Lee: Bitcoin İçin Yeni Bir Alım Fırsatı Doğabilir

Tom Lee: Bitcoin İçin Yeni Bir Alım Fırsatı Doğabilir

Paylaş
Tom Lee: Bitcoin İçin Yeni Bir Alım Fırsatı Doğabilir

Fundstrat kurucusu Tom Lee, geçtiğimiz gün CNBC’deki Fast Money programına katıldı.

Programın sunucusu Brian Kelly burada Tom Lee ile birlikte Bitcoin fiyatının önümüzdeki aylarda nasıl bir performans sergileyeceğini tartıştı.

Fırsat Yaklaşıyor

Bitcoin fiyatının önümüzdeki birkaç ay içerisinde hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine inanan Tom Lee, bu görüşlerini program sırasında yeniden dile getirdi.

Lee ayrıca BTC’nin son zamanlardaki performansını da değerlendirdi ve BTC fiyatının şu an için sağlıklı bir grafik çizdiğini belirtti. Hatta Lee’ye göre kripto para yatırımcılarının karşısına kısa süre içerisinde yeni bir fırsat çıkabilir.

Bitcoin fiyatının zaman içerisinde yükselişe geçeceğine inanan Lee, şu anda BTC için yeni bir alım fırsatı doğabileceğini düşünüyor. Bu fırsatın kısa süre içerisinde karşımıza çıkacağına inanan Lee, BTC’nin daha sonra değer kazanacağı görüşünde.

Draper’ın Tahmini

Kelly ve Lee program sırasında Tim Draper’ın Bitcoin hakkındaki iddialı tahmini hakkında da konuştular.

Tim Draper uzun süredir Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda birkaç kat değer kazanacağını ve fiyatın 250 bin dolara kadar çıkacağını söylüyor. Kelly ve Lee bu tahmini değerlendirirken uzun vadeli bir BTC grafiğine göz attılar.

Bu iki ismin analizlerine göre Bitcoin özellikle 2022-2023 tarihlerinde 200 bin dolara çıkabilir gibi duruyor. Kelly ve Lee’ye göre böyle bir senaryoda Draper’ın tahminin doğru çıkması gayet mümkün.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap