Togg’dan bir birinci daha: Dijital cüzdanına akıllı aygıt pasaportu entegre edilecek

Togg’dan bir birinci daha: Dijital cüzdanına akıllı aygıt pasaportu entegre edilecek

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Togg’dan bir birinci daha: Dijital cüzdanına akıllı aygıt pasaportu entegre edilecek

Investing.com – Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, bir prensip daha imza attıklarını ve akıllı aygıta entegre dijital varlık cüzdanına akıllı aygıt pasaportu ve batarya pasaportunun ekleneceğini duyurdu.

Barselona’da düzenlenen Avalanche Summit 2023 etkinliğinde konuşan Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, Avalanche ağı üzerinde inşa edilen bu yenilikçi tahlil ile kullanıcıların aygıtın servis geçmişi, bakım bilgileri ve değişim süreçleri de dahil olmak üzere birçok bilgiye ulaşabileceğini lisana getirdi.

Gürcan Karakaş, Barselona’da bu yıl ikincisi gerçekleşen Avalanche Summit 2023 etkinliğinde, şirketin “USE CASE Mobility” kavramına bağlı olarak şekillendirdiği “Akıllı Cihaz”, “Dijital Platform” ve “Temiz Güç Çözümleri” hakkında konuşurken Blockchain tabanlı akıllı kontratların kullanıcılara sağlayacağı yararlar hakkında bilgi verdi. Tipinin birinci örneği olan akıllı aygıta entegre dijital varlık cüzdanını dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’te duyurduklarını hatırlatan Togo CEO’su konuşmasında şu sözlere yer verdi: 

Yazar: Günay Caymaz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap