Tim Draper: Bitcoin’de kilit rolü kadınlar oynayacak

Tim Draper: Bitcoin’de kilit rolü kadınlar oynayacak

Paylaş
Tim Draper: Bitcoin’de kilit rolü kadınlar oynayacak

Ünlü milyarder ve yatırımcı Tim Draper, Bitcoin’deki meşhur 250,000 dolarlık fiyat hedefiyle ilgili bir kez daha konuştu.

Draper’e göre, en büyük kripto paranın Mayıs ayındaki blok ödülü yarılanmasından 6 ay veya 1 yıl sonra 250,000 dolara ulaşması gerekiyor.

BlockTV’ye konuşan milyarder, yarılanmanın üzerinden bir yıl geçmesinin ardından birçok sıradan kullanıcının her alımda yüzde 2.5 oranında komisyon ödenen kredi kartları yerine muhtemelen Bitcoin’i seçmiş olacağını söylüyor.

Draper, “Bitcoin’in tüketici kabulüne bağlı olarak 2022 sonu ya da 2023 başlarında büyük ihtimalle 250,000 dolara ulaşacağız ve bence yayılıyor.” diyor.

Milyarder isim, sözlerinin devamında “Kredi kartımı her geçirdiğimde bankaların yüzde 2.5 ila 4’ünü alması beni hüsrana uğratıyor.” şeklinde konuşuyor.

Sunucu, beklediği kitlesel kabulün neden 2022-23’te geleceğine inandığını sorduğunda Draper, buradaki kilit rolü kadınların oynayacağını ifade etti.

Aynı zamanda on binlerce BTC’si bulunan bir Bitcoin yatırımcısı olan Draper, “Bence taşkın kapakları açılmak üzere, çünkü alışverişin yüzde 75-80’ini kadınlar yapıyor ve buna karşılık sadece 15 Bitcoin cüzdanından 1’i kadınlara ait. Bu yüzden kadınlar, kredi kartlarını her geçirdiklerinde yüzde 2.5-4 oranındaki bir meblağı boşa harcadıklarını fark ettikleri zaman kesinlikle daha iyi bir çözüm arayışına girecekler.” değerlendirmesini yaptı.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap