Thodex’in kurucusu Faruk Özer için ‘Yolun Sonu’ görünüyor

Thodex’in kurucusu Faruk Özer için ‘Yolun Sonu’ görünüyor

Paylaş
BTC Piyasası: Thodex’in kurucusu Faruk Özer için ‘Yolun Sonu’ görünüyor

Hakkında 40 bin 462 yıl mahpus cezası istenen kripto borsası Thodex’in kurucusu Faruk Özer, “Dünya üzerindeki tüm kurumları yönetecek kadar zekiyim” dedi.

Kripto borsası Thodex’in dava süreçleri devam ediyor. Borsanın kurucusu Faruk Özer, uzun uğraşlar sonucunda Türkiye’ye getirilmiş ve yargılanmaya başlamıştı. Son olarak Faruk Özer, hakkında istenilen 40 bin 462 yıl mahpus cezasıyla duruşmaya çıktı. Özer, duruşmada savunmasını Yolun Sonu türküsünden bir kesitle yaptı. Türküden, “Geçtim dünya üzerinden, ömür bir nefes derinden. Bak feleğin çemberinden yolun sonu görünüyor.” kısmını söyledi.

Thodex’in kurucusu Faruk Özer, enteresan bir savunma yaptı!

Thodex kurucusu Faruk Özer hakkında binlerce yıllık mahpus cezası istendi. Özer’in savunması ise değişik bir formda gerçekleşti. Özer, Musa Eroğlu’nun seslendirdiği Yolun Sonu türküsüyle savunma yaptı. Türküden, “Geçtim dünya üzerinden, ömür bir nefes derinden. Bak feleğin çemberinden yolun sonu görünüyor.” kısmını söylemesi ise dikkat çekti.

Özer, ayrıyeten, “Thodex sadece bir şirket ve iflas etti. Dünya üzerindeki tüm kurumları yönetebilecek kadar zekalıyım. Cürüm örgütü kuracak olsam bu kadar amatörce hareket etmezdim.” dedi. Özgüvenli hareketleri ve telaffuzlarıyla, Özer’in savunması gündemde bomba tesiri yarattı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap