The Economist’in 2020 İçin Gizemli Kapağında Bitcoin’de Yer Alıyor!

The Economist’in 2020 İçin Gizemli Kapağında Bitcoin’de Yer Alıyor!

Paylaş
The Economist’in 2020 İçin Gizemli Kapağında Bitcoin’de Yer Alıyor!

Kriptokoin.com – The Economist dergisinin gelenekselleşen yeni yıla özel kapakları çeşitli öngörülerle dolu oluyor. Dergi yıl sonunda yayınladığı kapaklarla bir sonraki yıl içerisinde olacaklar ile ilgili ipuçları veriyor. 2020 yılı için yayınlanan kapak ise ilgi çekici ipuçları ile dolu. Konuyu gündeme getiren Türkiye’deki kripto severlerin yakından tanıdığı bir isim olan Alp Işık ise kapaktaki Bitcoin (BTC) ismine dikkat çekiyor.

The Economist’in 2020 için yayınladığı gizemli kapağında BTC’de yer alıyor!

Dünyaca ünlü The Economist dergisinin gelenekselleşen yeni yıla özel kapakları herkesin bildiği üzere çeşitli öngörüler ile dolu oluyor. Bu kapaklarda, dünyanın siyasi ve ekonomik olaylarından tutunda dinler, terör faaliyetleri,  savaşlar ve gizli örgütlere kadar bir çok konuda ipuçları yayınlanıyor. En ilginç olanı da bu öngörülerin çoğunun adres gösterilen yıl içerisinde gerçekleşmesidir. Birkaç gün önce İngiliz dergisi The Economist, 2020 yılı içinde gizemli kapağını yayınlandı.

2020 yılı için yayınlanan kapakta dikkat çekici olan ise lider kripto para Bitcoin’in kısaltılmış isminin de kapakta yer almasıdır. Bu konuyu yatırımcıların dikkatine sunan isimse Türk Bitcoin ve kripto para camiasının sevilen ismi Alp Işık ve ünlü ekonomi gazetecisi Erkan Öz oldu. Alp Işık konuya yönelik resmi Twitter hesabı aracılığıyla şu paylaşımı yaptı:

The Economist dergisi her yılın sonunda bir sonraki yıl içerisinde olacaklar ile ilgili ipuçları içeren bir kapak yayınlıyor. Birkaç gün önce 2020 yılı için yayınlandı. Değerli Erkan Öz hocamız sayesinde bende farkettim. 2020’nin altında “BTC” yazıyor.

Birçok sektör öncüsü 2020’de, Bitcoin’de  büyük bir büyüme bekliyor

Bu gelişme, dünyaca ünlü The Economist dergisinin 2020 yılında Bitcoin’de yeni gelişmeler beklediğinin bir göstergesi. Bitcoin ve diğer kripto paralar merkeziyetsiz ve özgürlükçü yapıları ile zaten her geçen gün popülaritesini arttırarak daha fazla kişiye ulaşıyor. Birçok uzman ve analist Bitcoin’in şimdiden dünyanın tek para birimi olacağını haykırıyor.

The Economist’in küresel olarak milyonlarca kullanıcısı olan Bitcoin’de 2020 yılına işaret etmesi birçok ünlü ismin de öngörüsü ile bağdaşıyor. Çünkü sektör öncüleri Bitcoin’de 2020 Mayıs’ında gerçekleşecek halving olayı ile büyük bir fiyat patlaması ve sektörel büyüme bekliyor. Güncel Bitcoin tahminleri ile ilgili bilgi edinmek için “Cehennemi Görecekler” Diyen Analistten Korkutan Bitcoin ve Ripple Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap