Tether madencilik yazılımını tanıttı

Tether madencilik yazılımını tanıttı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tether madencilik yazılımını tanıttı

Tether, madencilik verimliliğini ve kapasitesini artırmak için yeni bir madencilik yazılımını tanıttı.

Yenilikçi JavaScript kitaplıklarını kullanarak, komutların ve sinyallerin Bitcoin’e iletilmesini kolaylaştırmak hedefiyle oluşturulan bu yazılım, madencilik kapasitesinin daha verimli yönetilmesine imkan tanıyor.

Tether madencilik yazılımı ile verimliliği artırmayı hedefliyor

Bitfinex ve Tether’in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino, bu madencilik yazılımının makul kısımlarını gelecekte açık kaynak platformlarda kullanıma sunma planlarının olduğunu Twitter üzerinden paylaştı. Madencilik kapasitesinin verimli yönetilmesi sayesinde, daha tesirli operasyonlara yol açmayı hedefleyen Tether BTC madenciliği yazılımı, dalda değerli bir adım olarak görülüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tether madencilik yazılımını tanıttı 1

Ardoino ayrıyeten, madencilik çiftlikleri için bir orkestrasyon aracı olan Moria’ya temel katkıda bulunduğunu ve bu yeni yazılımın Holepunch teknolojisi kullanılarak oluşturulduğunu belirtti. Moria, BTC madencilik ekosistemindeki bileşenler ortasındaki irtibatı mümkün kılarak çağdaş, inançlı, ataklara sağlam ve uygun maliyetli araçlarla etkileşim sağlar.

Yasal zorluklar ve düzenleyici hareketlerle müsabakasına karşın, Tether kripto para madenciliği dalında faaliyetlerine devam ediyor. Şirket, aylık kârının belli bir kısmını BTC satın almaya ayırmayı planlıyor ve lokal bir firma ile iş birliği yaparak Uruguay’da güç üretimi ve sürdürülebilir BTC madenciliğine yatırım yapacağını açıkladı. Uruguay, yenilenebilir güç dalındaki sağlam altyapısıyla tanınır ve doğal kaynaklarının yaklaşık %100’ünü yenilenebilir kaynaklardan elde etmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap