Tether en çok Bitcoin tutan on birinci şirket oldu

Tether en çok Bitcoin tutan on birinci şirket oldu

Paylaş
BTC Piyasası: Tether en çok Bitcoin tutan on birinci şirket oldu

USDT’nin gerisindeki şirket olan Tether, en çok Bitcoin tutan on birinci şirket oldu.

USDT’nin ihraççısı olan Tether Bitcoin varlıkları ile dikkat çekti, Şirket, Bitcoin tutan en büyük on birinci şirket oldu.

Tether’in Bitcoin varlığı ile dikkat çekti

Stablecoin ihraççısı, resmi olarak açıklamadığı Bitcoin adresinde iddiası olarak 55.022 Bitcoin’e sahip olduğu belirtiliyor. Bu ölçü, yaklaşık 1,6 milyar dolarlık bir kıymete denk gelmektedir.

BTC Piyasası: Tether en çok Bitcoin tutan on birinci şirket oldu 1

Tether’in Bitcoin varlıkları, şirketin ikinci çeyrek rezerv raporunda belirtilen toplam Bitcoin varlığıyla uyumlu olmaktadır. Tether, bu yılın birinci çeyreğinde rezervlerini kripto varlıklara kaydırma ve Bitcoin’e karlarının yüzde 15’ine kadar yatırım yapma planını açıklamıştı. Lakin şirket, rezervlerinin mevcut ve gelecekteki Bitcoin varlıklarının Hissedar Sermaye Yastığı’nı aşmayacağını ve rezervlerini güçlendirip çeşitlendireceğini varsayım ettiğini belirtmiştir.

Tether’in bu kadar büyük bir ölçüde Bitcoin’e sahip olması, piyasayı etkileme potansiyeli hakkında kimi entrika ve spekülasyonlara yol açabilir. Lakin resmi açıklamalar ve finansal raporlar, şirketin rezervlerini nasıl yönettiğini ve yatırım yaptığını göstermektedir. Bu çeşit bilgiler, yatırımcılar ve kripto topluluğu için kıymetlidir ve şeffaflığı artırmaya yardımcı olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap