Tether CTO’su gündeme gelen mevzulara karşılık verdi

Tether CTO’su gündeme gelen mevzulara karşılık verdi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tether CTO’su gündeme gelen mevzulara karşılık verdi

Tether CTO’su son devirde toplumsal medyada dolaşan savlara cevap verdi.

USDT’nin ihraççısı Tether’in CTO’su toplumsal medyada dolaşan argümanlara cevap verdi. CTO, büyük kontetnerler hakkındaki soruları cevapladı.

Tether CTO’su akıllardaki soru işaretlerini giderdi

Tether‘in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino, son vakitlerde çevrimiçi platformlarda dolaşan büyük endüstriyel konteyner imajlarıyla ilgili söylentilere karşılık verdi. Lakin Bitcoin madencilik operasyonlarının nerede olduğuna dair detaylı bilgi vermeyi reddetti.

Ardoino, 26 Ağustos’ta Twitter üzerinde paylaştığı bir gönderide, 24 Ağustos’ta paylaştığı bir fotoğrafın merak uyandırdığını belirtti. Fotoğrafta, Tether Energy logosu photoshoplanmış bir konteyner görülüyordu ve bu bahisteki spekülasyonları artırmıştı. Ardoino, bu fotoğrafın, Tether’in yakında faaliyete geçecek bir Bitcoin madenciliği alanının denetim odasını gösterdiğini açıkladı.

Ancak Ardoino, operasyonların tam olarak nerede olduğu konusunda detay vermekten kaçındı. Yalnızca Güney Amerika kıtasında bir yer olduğunu belirtti lakin güvenlik nedeniyle daha fazla ayrıntı paylaşmadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tether CTO’su gündeme gelen mevzulara karşılık verdi 1

Ardoino ayrıyeten fotoğraftaki Tether Energy logosunun kasıtlı bir medya kararı olduğunu belirtti. Grup, fotoğrafın medyada paylaşılacağını bildiği için bunu markalaştırmak istedi. Lakin operasyonun güvenliği açısından büyük logoların yerleştirilmesinin düzgün bir fikir olmadığını da tabir etti.

Tether, Bitcoin madencilik sanayisinde daha fazla şeffaflık sağlamayı amaçlayan “Moria” isimli bir madencilik yazılımı geliştirdiğini açıklamıştı. Ardoino, bu yazılımın madencilik alanlarındaki güç üretimi hakkında daha kapsamlı bilgi analitiği sunacağını ve sahanın performansını değerlendirmede yardımcı olacağını söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap