Tether CTO’su Bitcoin madenciliği konusunda konuştu

Tether CTO’su Bitcoin madenciliği konusunda konuştu

Paylaş
BTC Piyasası: Tether CTO’su Bitcoin madenciliği konusunda konuştu

Tether CTO’su Paolo Ardoino, Bitcoin madenciliği hakkında demeçler verdi

CTO Ardoino, Bitcoin madenciliğinin daha güzel analitik araçlara muhtaçlık duyduğunu söyledi. CTO, Tether’in bu mevzuya dair teşebbüsünden de bahsetti.

Tetjer CTO’su Paolo Ardoino, Bitcoin madenciliğinin daha âlâ analitik araçlara muhtaçlığı olduğunu söylüyor

Tether’in CTO’su Paolo Ardoino, Bitcoin madenciliğinin daha yeterli analitik araçlara gereksinim duyduğunu belirtti. Ardoino, stablecoin sağlayıcısı Tether’in madencilik operasyonlarını optimize etmeyi ve üretimi artırmayı hedefleyen özel bir Bitcoin madenciliği yazılımı geliştirdiğini tabir ediyor. Tether, bilgi analitiği kullanarak çalışan Bitcoin madenciliğini ve yenilenebilir enerjiyi optimize etmek maksadıyla özel yazılım üzerinde çalışıyor.

Paolo Ardoino, Cointelegraph ile yaptığı bir röportajda, geliştirme etabındaki madencilik yazılımının madencilik sitelerinin gelişmiş analitiğini ve performansını sunmayı amaçladığını açıkladı. “Moria” ismini Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki cüce madencilik krallığından alan bu yazılım, Ardoino ve bir geliştirici grubu tarafından tasarlanıyor. Tether‘in CTO’su daha evvel yazılımın ayrıntılarını toplumsal medya üzerinden paylaşmıştı.

BTC Piyasası: Tether CTO’su Bitcoin madenciliği konusunda konuştu 1

Ardoino, ekosistemin mevcut bulut tabanlı Bitcoin madenciliği izleyicilerine karşın, bunların gereğince özelleştirilebilir olmadığını ve derin seviyede düzenleme yeteneklerinin eksik olduğunu belirtiyor. Bu durumun gerçek vakitli data tahlili yapabilen bir tahlil için bir boşluk oluşturduğunu vurguluyor. Ona nazaran, madencilik ve güç çıktılarını optimize etmek için daha karmaşık analitik araçlara gereksinim var.

Ardoino, bir güç üretim alanının yahut maden alanının performansını anlamak için derin bilgi kaynaklarına erişimin gerektiğini tabir ediyor. Bilhassa rüzgar yahut güneş gücü kullanılıyorsa, varsayım edilen rüzgar suratı üzere parametrelerin madencilik ve üretim optimizasyonunda kullanılabileceğini belirtiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap