Tesla Kodundan Bitcoin’i Sildi! Bu Altcoin Tek Tercihi Oldu!

Tesla Kodundan Bitcoin’i Sildi! Bu Altcoin Tek Tercihi Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Tesla Kodundan Bitcoin’i Sildi! Bu Altcoin Tek Tercihi Oldu!

Dün Tesla’nın ödemelerle ilgili kaynak kodundan iki kripto para ünitesinin ismi çıktı. Toplumsal medyada yankılanan gelişme, şirketi BTC’yi listeden çıkarmak üzere ani bir karara daima. Öteki altcoin ise Tesla listesinde kalmaya devam ediyor.

Tesla, kaynak kodundan Bitcoin’i çıkardı: Bu altcoin hala aktif

Tesla, son vakitlerde ödeme sayfası kaynak koduna Bitcoin ve Dogecoin’i eklediğine dair söylentiler nedeniyle haberlerde yer alıyor. Lakin, doğrulama üzerine, Bitcoin ve Dogecoin’in Ocak 2023 üzere erken bir tarihte kaynak kodunda zati mevcut olduğu bulundu. Görünüşe nazaran Tesla, Bitcoin ile ödeme seçeneğini sonlandırdıklarında bu kodu kaldırmadı. Lakin, yaygınlaşan spekülasyonlarla birlikte şirket, BTC’yi de kaynak kodundan kaldırıyor.

Bununla birlikte, listenin başka üyesi olan Dogecoin (DOGE), Tesla’nın kaynak kodunda uzunluk göstermeye devam ediyor. Elektrikli araç üreticisi, şu anda DOGE ile çeşitli Tesla aksesuarın satışını açık tutuyor. Ama, bu listede artık BTC yer almıyor.

BTC Piyasası: Tesla Kodundan Bitcoin’i Sildi! Bu Altcoin Tek Tercihi Oldu! 1

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, 20 Temmuz’da açıklanan Tesla’nın bilançosuna nazaran kripto rezervleri sabit kaldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap