Terra’nın süreksiz CEO’sundan açıklama geldi

Terra’nın süreksiz CEO’sundan açıklama geldi

Paylaş
BTC Piyasası: Terra’nın süreksiz CEO’sundan açıklama geldi

Terraform Labs’in geçtiğimiz yıl iflas etmesinin akabinde başına bir CEO atandı.

Atanan süreksiz CEO Chris Amani, şirkette gerçekleşen adımların suçlamalar yüzüden onları geri götürdüğünü söyledi. CEO, projenin ilerlemesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Terra’nın süreksiz CEO’su Chris Amani’den şirketin ilerleyişine dair açıklamalar

Terraform Labs’ın süreksiz CEO’su Chris Amani, Terra’nın geliştirme evresindeki projelerinin ilerlemesinin, eski CEO Do Kwon‘a yönelik daima suçlamalar nedeniyle engellendiğini söyledi. Amani, Terra’nın ilerlemesini bekleyen zorlukları tartışmak için bir Twitter Spaces aktifliğine katıldı ve Terra’nın son vakitlerde tutturduğu ivmenin suçlamalar yüzünden paramparça olduğunu belirtti. Kwon’un uydurma bir pasaport kullanmaktan hatalı bulunduğu ve şu anda Karadağ’da hapishanede bulunduğu bildirilmişti.

BTC Piyasası: Terra’nın süreksiz CEO’sundan açıklama geldi 1

Amani, Terra’nın mevcut gelişmeleri hakkında bilgi verdi ve önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek çeşitli projeler olduğunu açıkladı. Terra’nın lokal token’ı Luna’ya odaklanacağını ve yeni projelerle birlikte yeni belirteçlerin piyasaya sürülmeyeceğini belirtti. Fakat likidite kahrı ve merkezi olmayan finans uygulamalarından kaynaklanan risksiz getiri oranıyla rekabetin güç olduğunu kabul etti.

Amani, Terra grubunun birçoklarının şirkette kalmayı seçtiğini ve projenin kripto para ünitesi sanayisinde hala rekabetçi olduğunu belirtti. Lakin, Do Kwon’un durumu hakkında bilgi vermek için izlemenin güç olduğunu ve Kwon’un isminin paka çıkarılmasını umduğunu tabir etti. Terra’nın, çeşitli zorluklara karşın tekrar inşa edilmesi gereken büyük bir dorukla karşı karşıya olduğunu vurguladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap