Taraftar token’larının Şampiyonlar Ligi Paribu!

Taraftar token’larının Şampiyonlar Ligi Paribu!

Paylaş
BTC Piyasası: Taraftar token’larının Şampiyonlar Ligi Paribu!

, taraftar token’larını Türkiye’de birinci listeleyen ve bu kategoride yüksek süreç hacmine sahip kripto para süreç platformu olarak yer alıyor.

Nedir?

Taraftar token’ı (fan token), kulüp ve sanatkarlarla hayranları ortasında köprü kuran ve onlara çeşitli imkanlar sunan bir token’dır. Futbol kulüplerinin taraftar token’ları daha yaygın bilinse de farklı branşlardaki spor kulüpleri yahut sanatkarların da taraftar token’ı bulunmaktadır. Paribu, Türkiye’de taraftar token listeleyen birinci kripto para süreç platformu olmasının yanı sıra, Ağustos 2021’de Fenerbahçe iş birliği yapıp, Fenerbahçe Token’ı piyasaya sürdü. 

Neler var?

Taraftar token’ı sahipleri, ilgili kulüp ya da sanatkarın etkinliklerinde indirimli bilet alma, onlar tanışma üzere ayrıcalıklara sahip olabilir. Bir spor kulübünün alana çıkış müziği ya da sanatkarın albüm kapak fotoğrafını seçmek için oylamalara katılabilir. Paribu kullanıcılarının cüzdanlarında tuttuğu taraftar token’larının bedeli, küresel bedelin yüzde 44,40’ına eşittir. 

Paribu’da 24 taraftar token’ı listelenmektedir:

​​Fenerbahçe Token (FB), AC Milan Fan Token (ACM), Alfa Romeo Fan Token (SAUBER), Argentine FA Fan Token (ARG), Arsenal Fan Token (AFC), AS Monaco Fan Token (ASM), AS Roma Fan Token (ASR), Aston Martin Fan Token (ASTON), Aston Villa Fan Token (AVL), Atletico de Madrid Fan Token (ATM), Barcelona Fan Token (BAR), Everton (EFC), Galatasaray Fan Token(GAL), Göztepe Fan Token (GOZ), Inter Milan Fan Token (INTER), Italian National Football Team Fan Token (ITA), Juventus Fan Token (JUV), Manchester City Fan Token (CITY), Napoli Fan Token (NAP), Paris Saint-German Fan Token (PSG), Portugal NT Fan Token (POR), Sevilla FC Fan Token (SEVILLA), Trabzonspor Fan Token (TRA), Valencia Fan Token(VFC).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap