Tanınan Analiste Nazaran Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve İki Altcoin Daha Ayı Piyasasında Olmadığımızın Sinyali Verdi

Tanınan Analiste Nazaran Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve İki Altcoin Daha Ayı Piyasasında Olmadığımızın Sinyali Verdi

Paylaş
BTC Piyasası: Tanınan Analiste Nazaran Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve İki Altcoin Daha Ayı Piyasasında Olmadığımızın Sinyali Verdi

Kripto para analisti Nicholas Merten, Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve diğer iki altcoinin performansının kripto para piyasalarının henüz ayıda olmadığının kanıtı olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videoda Merten, bir kripto ayı kışının ana özelliklerinden birinin altcoinlerin Ethereum’a (ETH) karşı yara almaya başlaması olduğunu söylüyor. Son bir ayda Cardano’nun Ethereum perinde (ADA/ETH) %30’un üzerinde ralli yaptığına ve fiyat hareketi belirsiz görünse bile altcoinler için sağlıklı yatırımcı iştahına işaret ettiğine dikkat çekiyor.

“Yaklaşık bir ay önce, Aralık ayından bu yana ADA/ETH’nin burada yaklaşık %33’lük bir hamle yaptığını görebiliyoruz… Burada görebilirsiniz, genel olarak Ethereum’a karşı yaklaşık %30’luk bir hamleden bahsediyoruz. Bu biraz ilginç… Genelde ADA’nın Ethereum’dan daha çok zarar göreceğini düşünürdünüz.”

Merten, Binance Coin’in Ethereum perinde (BNB/ETH) aynı hikayeyi anlattığını söylüyor.

“0.16 ETH veya 521 dolar direncinin üzerine geri dönersek, gerçekten daha yüksek bir hareket görmeye başlayabiliriz. Görmemiz gerektiği gibi Ethereum’a karşı büyük bir yara görmüyoruz.”

Analist, geçtiğimiz yıl büyük kazanımlar elde etmesine rağmen, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX), genel olarak kripto pazarları için iyiye işaret eden Ethereum’a (AVAX/ETH) karşı hala yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“Adil olmak gerekirse, tablo fena görünmüyor. Demek istediğim, burada daha yüksek düşüklerimiz var. Bu aralığın [0.03 ETH veya 97 dolar] üzerine çıkarsanız, bence güzel bir haftalık kapanışla AVAX, Ethereum’a karşı kazanmaya devam edebilir.”

Merten’e göre Ethereum rakibi Solana (SOL) da ETH’ye karşı iyi bir mücadele veriyor. SOL/ETH’nin esnek göründüğünü söylüyor, bu da Solana’nın boğa döngüsünde başka bir ralliyi ateşleme şansına sahip olduğunun bir işareti olabilir.

“SOL, ETH’ye karşı Eylül ayından beri durgun. Bununla birlikte, büyük bir satış görmüyoruz. Solana sahibi olsaydım şu anda kesinlikle panik yapmazdım… Hala oldukça iyi durumda.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap