Tanınan Analist: Bitcoin Nisan’da Bu Düzeylerde Olacak!

Tanınan Analist: Bitcoin Nisan’da Bu Düzeylerde Olacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: Bitcoin Nisan’da Bu Düzeylerde Olacak!

Popüler bir kripto para analisti, “benimsenme oyunlarının” hızlandığı bir dönemde olduğumuzu ve  önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC)’in iyileşme göreceğini öngörüyor. Kriptokoin.com olarak aldığımız bilgilere göre popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) aylarca süren aşağı yönlü fiyat hareketinden sonraki birkaç hafta içinde toparlanacağı konusunda iyimser.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: Bitcoin Nisan’da Bu Düzeylerde Olacak! 1

Analist Bitcoin (BTC) konusunda iyimser

Finansal eğitim konulu bir YouTube kanalı olan InvestAnswers, yeni bir videoda Bitcoin (BTC) fiyatının Nisan ayında muhtemelen 50.000 dolara kadar yükselmesini beklediğini ifade ediyor. Analist konu hakkında şöyle diyor:

Nisan tarihsel olarak bir ayı ya da boğa piyasası olsun ya da olmasın bir tampondur…Bence kilit seviye, 45.000 doların üzerine çıkabilirsek, 45.000 ila 50.000 dolar arasında temiz havadan başka bir şey yok, bu yüzden bir gecede bile 5.000 dolarlık mumu o şeye kadar kolayca toplayabiliriz. Ama şimdi üç kez 45k seviyesine ulaştık ve kırılmayan bir cam parçası gibi, ama iyi bir çalışma yaparsak, bu hafta sonu bile olabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: Bitcoin Nisan’da Bu Düzeylerde Olacak! 2

BTC için benimsenme oranı arka planda yükseliyor

Analiste göre, fiyat istenildiği seviyelerde olmasa bile, Bitcoin’in benimsenme oranı perde arkasında ısınıyor. Kripto para analisti, önümüzdeki haftalarda benimsemenin, Doğu Avrupa’daki Rusya’nın Ukrayna’yı işgali ile başlayan savaşın azalmasıyla potansiyel olarak tetiklenen BTC’yi ortaya çıkmaya zorlayacağını tahmin ediyor. Analist şöyle diyor:

Bence dünya uyanıyor. Eskiden buna para akışı oyunu derdim ama şimdi bu bir benimsenme oyunu. Zincirdeki tüm verilere bakarsanız, herkes onu kemiriyor ve elinden geldiğince çok Bitcoin (BTC) yiyor ve bir gün güvenli bir uçuş haline gelecek, ancak o gün yavaş yavaş burada olabilir, yani 50.000 dolara ulaşmak çok muhtemel, hatta tarihi bir Nisan alırsak, muhtemelen Nisan’da çok daha yüksek olabilir… Barışı başlatmak makro meseledir. Bu, Ukrayna‘da bir tırmanış olup olmamasına veya bu sorunu çözmemize bağlı… Barış olursa, Nisan’da 50.000 doların üzerine çıkacağız.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: Bitcoin Nisan’da Bu Düzeylerde Olacak! 3

Yazıma sırasında, Bitcoin 41.236.01 ABD dolarından işlem görüyordu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap