Synopsis, İstanbul’daki faaliyetlerini genişletiyor!

Synopsis, İstanbul’daki faaliyetlerini genişletiyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Synopsis, İstanbul’daki faaliyetlerini genişletiyor!

Önde gelen web3 tepesi Synopsis İstanbul’un yeri ve tarihleri, memleketler arası topluluk ve ortakların tepe tarihlerinin kolaylık ve verimlilik açısından bu sonbahardaki öbür değerli sanayi aktifliklerine yaklaştırılması tarafındaki taleplerinin akabinde güncellendi.

Synopsis İstanbul, global teknoloji ortamını inşa eden ve dönüştüren büyük blockchain ve web3 sanayisi oyuncularının yüz yüze bir ortaya gelmesi manasına geliyor. Bir proje fuarı, bölümün en sıcak mevzularına ait panel tartışmaları, seçilmiş şirketlerin sunumları, bir hackathon ve tepe başlamadan çabucak evvel duyurulacak bilinmeyen gündem hususlarını içeriyor.

Synopsis, Tier 1 statüsünü kanıtlayan üst seviye iştirakçi ve konuşmacılardan oluşan olağanüstü bir takım sunuyor. Web3’ün iştirakçi konut isimleri TRON, Animoca Brands, Symbiosis, TON, Flux, Ledger, PlayDapp, BCW Group, Solv Protocol, Verasity, Cointelegraph, ChikoRoko ve Bitcoin.Com’dur. İştiraklerini teyit eden önde gelen dijital varlık borsaları ortasında Binance, Bitget, KuCoin, BitMEX, Gate.Io ve Biconomy.Com yer alıyor.

Synopsis’in yıldızları ve tanınan yüzleri de davet ettiğini belirtmekte yarar var. Milletlerarası üne sahip aktör ve Ortaçağ İmparatorlukları’nda Ertuğrul’un yüzü Engin Altan Düzyatan, Forbes 30 Under 30 CryptoJobs kurucusu ve kripto influencer’ı Carl Runefelt a.k.a. Carl From The Moon ve dünya çapında yatırımcılar Evgeniy Loza (TradingView’de 1 numara) ve Volkan Korkmaz’ın (Altcointurk, KriptoCuma) da aktiflikte yerini alması bekleniyor.

Bununla birlikte aktiflik, Pullman Hotels’in Avrupa’daki en büyük tesislerinden biri olan ve blockchain girişimcileri ortasında âlâ bilinen Pullman Convention Center’da gerçekleştirilecek. Synopsis İstanbul, dönemin ağır turist trafiğinin tesirlerini en aza indirmek ve aktifliği Binance Blockchain Week, Staking Summit ve Ethereum Devconnect üzere öteki beğenilen web3 sanayisi toplantılarına yakın tutmak için 2-3 Kasım 2023 tarihlerinde konuklarını ağırlayacağını açıkladı.

Business bilet sahipleri özel Synopsis Afterparty’ye erişim hakkına sahip olurken, VIP bilet sahiplerinin orada özel bir VIP alanı olacak. Doruğun ikinci gününün sonundaki büyük afterparty’e ise 1.000’e kadar iştirakçiye mesken iştirak sağlayabilecek.

Website: synopsis.events

Bilet satın alın: Turkey | Rest of the world

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap