Sui (SUI), Kripto Piyasasına Merhaba Dedi!

Sui (SUI), Kripto Piyasasına Merhaba Dedi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Sui (SUI), Kripto Piyasasına Merhaba Dedi!

Sui (SUI), merkezi borsalarda listelenmesinin akabinde 2 dolar seviyesine kadar bir yükseliş gerçekleştirdi.

Kripto sanayisinin merakla beklediği SUI, merkezi kripto borsalarında listelendi. Binance, KuCoin ve Gateio üzere borsalarda listelenen SUI, 2 dolar seviyesine kadar bir yükseliş yaşadı. Lakin çabucak akabinde gelen satış baskısıyla birlikte, SUI fiyatının 1.25 dolara gerilediği görüldü.

Katman-1 blockchain’i olan Sui, airdrop furyasının olduğu periyotta hayli popülerlik kazanmıştı. Uzun bir bekleyişin akabinde proje, merkezi borsalarda yerini aldı.

Sui (SUI), Merkezi Borsalarda Listelendi

Toplam 10 milyarlık bir arza sahip olan SUI, Binance launchpad’inin çabucak akabinde borsada listelendi. Sui’yi listeleyen öbür borsalar ortasında, KuCoin, Huobi, Bybit ve Gateio da yer alıyor.

Neredeyse tüm merkezi borsalara giriş yapan Sui, kripto yatırımcıları tarafından ağır ilgi gördü. SUI, listelendiği saatten itibaren yaklaşık 251 milyon dolarlık bir hacme ulaştı.

CoinMarketCap tarafından sağlanan bilgilere nazaran, Sui’nin dolanım arzına nazaran piyasada kıymeti 287 milyon dolar civarında. Kripto para ünitesinin tüm arzının piyasa kıymeti ise yaklaşık 13.5 milyar dolar düzeyinde. Ayrıyeten CoinMarketCap, dolanımdaki SUI ölçüsünü 217.696.083 olarak gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap