Stargate, Kava ağında faaliyetlerini genişletiyor

Stargate, Kava ağında faaliyetlerini genişletiyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Stargate, Kava ağında faaliyetlerini genişletiyor

Önde gelen çok zincirli likidite katmanı ve ömür uzunluğu süreç hacmi 18 milyar doları aşan mahallî varlık köprüsü Stargate, artık Cosmos-Ethereum birlikte çalışabilen Katman 1 olan Kava Chain’de konuşlandırıldı. Bu entegrasyon, Tether’in özel olarak yayınlanan Cosmos-yerel USDt’sinin erişimini genişletecek Kava Zinciri’nden Ethereum ekosistemine ve ötesine.

Stargate’in Ethereum ağlarını bağlamadaki başarısı, bir sonraki en çok kullanılan köprüden 300 kat daha fazla TVL ile benzersizdir. Stargate’in Kava Chain’de konuşlandırılması, DeFi kullanıcılarına USDt’yi Cosmos ve Ethereum ekosistemleri ortasında taşımanın en inançlı ve verimli yolunu sunuyor.

Entegrasyon, Stargate’in rastgele bir zincirindeki kullanıcıların Kava Chain’deki USDt’ye ve Cosmos’un Blockchain İnterneti’ndeki her uygulama zincirine erişmesini sağlar. Tek tıklamayla transferler ve takaslar üzere kullanım kolaylığı özellikleri, birleşik likidite ve anında garantili mutlaklık ile birleştiğinde, USDt sermaye geçişini verimli ve kolay hale getirir. Stargate’in lokal varlık süreç yetenekleri, Cosmos ekosistemiyle daha direkt ve verimli bir temas sağlar.

Kava Chain Kurucu Ortağı Scott Stuart, “Kava Chain’in, Tether için özel lokal USDt merkezi haline gelmesinden bu yana 90 milyon mahallî USDt ihraç edilmesiyle etkileyici bir büyüme kaydetti” dedi. “Kava Chain’in artık Stargate’te olmasıyla, daha evvel Kava’nın muhakkak özelliklerine erişimi kısıtlı olan hem perakende hem de kurumsal kullanıcılar artık USDt ile çok daha geniş bir fırsat yelpazesine sahip.”

Stargate’in iştiraki, Kava Chain’in USDt entegrasyonuyla birleştiğinde, büyümeyi teşvik etme, likiditeye maruz kalmayı artırma ve Kava Chain ve Cosmos ekosistemlerini birinci kere gibisi görülmemiş bir halde daha geniş pazarlara açmayı vaat ediyor.

Kava Chain Hakkında

Kava Zinciri, Ethereum’un geliştirici gücünü Cosmos’un suratı ve birlikte çalışabilirliği ile tek, ölçeklenebilir bir ağda birleştiren inançlı, ışık suratında bir Katman 1 blok zinciridir. Yeniliği ve büyümeyi teşvik etmeye kararlı olan Kava Chain, dünya çapındaki geliştiriciler ve kullanıcılar için sağlam bir seçimdir.

Yıldız Geçidi Hakkında

Stargate, Omnichain DeFi’nin kalbinde yer alan büsbütün şekillendirilebilir bir likidite taşıma protokolüdür. Stargate ile kullanıcılar ve dApp’ler, protokolün birleşik likidite havuzlarına anında garantili mutlaklık ile erişirken mahallî varlıkları zincirler ortası aktarabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap