Solana’dan yeni bir iş birliği!

Solana’dan yeni bir iş birliği!

Paylaş
BTC Piyasası: Solana’dan yeni bir iş birliği!

Solana’nın (SOL) ardındaki şirket olan Solana Foundation, Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi‘nin Kripto Fintech Laboratuvarı ile iş birliği kurdu.

Merkeziyetsiz blockchain projesi Solana, ekosistem geliştirme ve topluluk edinme çalışmalarını sürdürüyor. Solana’nın gerisindeki takım olan Solana Foundation, Hong Kong‘daki faliyetlerine odaklandı. Bu kapsamda takım, Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi‘nde yer alan Kripto Fintech Laboratuvarı ile iş birliğine girdi.

Yapılan iş birliği sonucunda, Solana kursları açılacak ve öğrencilerin yenilikçi projelerine finansal takviye sağlanacak.

Solana, Hong Kong’da öğrencilere odaklandı

Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin kapıları Solana’ya açıldı. Solana (SOL) kurucu takımı Solana Foundation, Hong Kong’da öğrencilere yöneliyor.

Solana’nın Asya odaklı X platformundan yapılan duyuruda, yapılan iş birliği ile yenilikçi projelerin destekleneceği belirtildi. Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi‘nin Kripto Fintech Laboratuvarı, dünyada birinci 30 ortasında yer alıyor. Ayrıyeten üniversitenin lideri, kripto para ünitelerine ölçülü yaklaşımıyla biliniyor. Lider, daha evvel, Hong Kong hükümetine HKDG stabilcoin’i piyasaya sürmesi için davette bulunmuştu.

Solana’nın Hong Kong’da attığı adım dikkat çekti. Hong Kong, dijital varlıklar ve blockchain konusunda öncü pazar yerlerinden birisi olarak kabul ediliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap