Solana (SOL) kritik virajda!

Solana (SOL) kritik virajda!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Solana (SOL) kritik virajda!

Son bir haftadır neredeyse aralıksız yükselen Solana (SOL) teknik yapıyı aşığı istikametli kırdığı vakit tehlike çanlarını çalabilir.

Kripto para piyasasındaki kara bulutların dağılmasıyla birlikte üst istikametli atak yapan SOL, 17,27 dolardan 20,42 dolara gelerek bir haftada yüzde 18’lik bir performans imza attı. Çeşitli telaffuzlara karşın yükselen trendini muhafazayı başaran tanınan coin, yeni olarak 20,19 dolardan süreç görüyor. Ancak teknik yapının giderek zorlaşması, SOL’ün başına sıkıntı açabilir. Pekala ya SOL’de hangi fiyatlar takip edilebilir?

Solana (SOL) teknik analizi

17,27 dolardan yükselişine başlayan SOL, kısa müddette 20,19 dolara gelerek hem ekosistemi hem yatırımcıları ismine olumlu bir görünüm sergiledi. Bu süreçte birkaç defa olsa da yükselen trendini ihlal eden major coin, ayakta kalmayı başardı. Fakat, teknik yapının giderek zorlaştığını ve piyasanın hala belgisiz bir durum içinde olduğunu ele alırsak, SOL için kısa vadede farklı fiyat hareketleri izleyebiliriz.

SOL‘ün üst istikametli ivmesini devam ettirebilmesi ismine hem temel tahlil hem de teknik tarafın güçlü devam etmesi gerekiyor. Teknik tahlil için yükseliş istikametli hareketlerde takip edilebilecek düzeyler sırasıyla 20,19 – 20,89 – 21,31 ve 22 dolardır. Haber akışının tekrardan negatif bir duruma evrilmesi yahut BTC’nin ani düşüşü, SOL fiyatını sırasıyla 19,31 – 18,54 ve 17,90 dolara kadar çekebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Solana (SOL) kritik virajda! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap