Sleap.io: Blockchain üzerindeki birinci Otel Rezervasyon platformu

Sleap.io: Blockchain üzerindeki birinci Otel Rezervasyon platformu

Paylaş
BTC Piyasası: Sleap.io: Blockchain üzerindeki birinci Otel Rezervasyon platformu

Dünyanın birinci mahallî Web3 otel rezervasyon platformu olan Sleap.io, bu yaz mükemmel bir lansman için hazır. Alanının birinci örneği olan bu platform, blockchain teknolojisini, yapay zeka odaklı kişiselleştirmeyi ve sıkıntısız kripto para ünitesi süreçlerini entegre ederek konaklama sanayisini dönüştürecek.

Seyahat teknolojisi teşebbüsçüsü Michael Ros tarafından kurulan ve yeni kuşak Camino blockchain teknolojisini kullanan Sleap.io, klasik konaklama anlayışı ile büyüyen, merkeziyetsiz finans (decentralized finance) dünyası ortasındaki boşluğu doldurarak seyahati tekrar tanımlamayı hedefliyor.

Otel Rezervasyonları Blockchain ile Tanışıyor

Sleap, birinci gerçek blockchain tabanlı Online Seyahat Acentası (OTA) olmasıyla rakiplerinden farklılaşıyor. Kullanıcılar, kripto cüzdanlarıyla giriş yaparak, Non-Fungible Token (NFT’ler) olarak teklifler alarak ve en sevdikleri kripto varlıklarını kullanarak ödeme yaparak seyahate başlarlar. Öte yandan otel sahipleri, tüm ödemeleri ABD doları üzere geçerli para cinsinden alıyor ve bu da herkes için problemsiz bir süreç sağlıyor.

“Sleap’in gerisindeki itici güç olan Michael Ros, “Kripto cüzdanınızın size NFT’ler olarak gönderilen çok sayıda şahsileştirilmiş otel teklifi için pasaportunuz olduğu bir dünya hayal edin – Sleap ile hayata geçirdiğimiz vizyon bu” diyor. “Platformumuzu sadece blockchain’in gücünden yararlanmak için değil, tıpkı vakitte kullanıcılarımızın muhtaçlık ve tercihlerini karşılamak için dinamik olarak geliştirmek üzere tasarladık.”

Öncülük eden pek çok özelliği ortasında Sleap, klasik otel kontratlarını ortadan kaldırmak için akıllı mukaveleler kullanır, İsviçre’de yasal kuruluştan faydalanır, Camino Blok Zinciri üzerinde çalışır, kripto ödemelerini kabul eder ve 150.000’den fazla otele sahip global bir ortakla işbirliği yapar. Ayrıyeten Sleap, birincil irtibat merkezi olarak Discord’dan yararlanarak yapay zeka ve arama robotları aracılığıyla operasyonları kolaylaştırır.

Blockchain teknolojisinin gelişmiş entegrasyonu, Sleap’in düşük süreç fiyatları ve dolandırıcılık muhafazasından şahsa özel tekliflere kadar birçok avantaj sunmasına imkan tanır.

Uygun Fiyatlı, İnançlı ve Üst Düzeyde Kişiselleştirilmiş

Günümüzde konaklama sanayisinde, klasik süreç maliyetleri ve kurullar, ortalama rezervasyon bedelinin %15-30’u ortasında değişebilir. Bu komitelerin yükü müşterilere prim oranları biçiminde yansıtılmaktadır. Sleap’in gelişmiş blockchain otomasyonunu kullanması, bu masrafları değerli ölçüde düşürerek seyahat edenler için daha rekabetçi fiyatlar ve otel sahipleri için daha fazla rezervasyon sağlar.

Ayrıca platform, otellerin kripto ödemelerinin geri alınamaz, en son ödeme özelliğinden yararlanarak yıllık yaklaşık 3 milyar ABD dolarına tekabül eden dolandırıcılık faaliyetlerini ve zıt ibrazı azaltmasına yardımcı oluyor.

Sleap’in yaratıcılığı, ödeme sisteminin ötesine geçiyor. Bu yeni kuşak Online Seyahat Acentası ( OTA ), kullanıcıların tercihlerini ve seyahat modellerini tahlil etmek için gelişmiş AI arama araçlarını ve algoritmalarını kullanır ve eşsiz zevklerine hitap eden özel olarak uyarlanmış otel rezervasyonu teklifleri sunar. Bu ferdileştirme seviyesi sırf kullanıcı tecrübesini yükseltmekle kalmaz, birebir vakitte seyahat sanayisindeki müşteri hizmetleri için yeni bir ölçüt belirler.

Büyüyen Bir Pazara Girmek

Piyasa dataları, Sleap platformunun potansiyel muvaffakiyetini destekliyor. Otel rezervasyonu pazarının bu yıl öngörülen 10.27 milyar dolara ulaşması bekleniyor ve pazar geliri kestirimleri 2030’da 48.27 milyar dolara işaret ediyor.

Ayrıca Y Jenerasyonu ve Z Nesli, 2021’de tüm kripto alıcılarının %94’ünü oluşturuyordu. Bu, Sleap’i direkt bu demografiye hitap ettiği için güçlü bir pozisyona getiriyor; gelişmekte olan teknolojiyi benimsemeye açık olmasının yanı sıra süreç başına başkalarından çoklukla öteki müşterilerden 250 ABD doları daha fazla harcıyor. Platform, bu demografiyle etkileşimi artırmak için , hem rezervasyon yapan hem de diğerlerini yönlendiren kullanıcıları Camino para ünitesi ile ödüllendirecek.

Chain4Travel CEO’su Ralf Usbeck, “Kişiselleştirilmiş otel fiyatlarını direkt kullanıcıların cüzdanlarına sunmak için blockchain teknolojisinden yararlanan öncü Online Seyahat Acentesi Sleap, Camino Network’ün muazzam yenilikçi potansiyelinin bir örneğidir” diyor. Yenilikçi rezervasyon platformunu Camino ekosistemine dahil ederek, bölüm eşi gibisi görülmemiş bir paha ve seyahat edenler için birinci sefer hakikaten şahsileştirilmiş teklifler deneyimleyecek.Seyahat sanayisinin geleceğini şekillendirmek için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Otel rezervasyonuna yenilikçi yaklaşımı, stratejik iştirakleri ve tecrübeli bir kurucu takımıyla Sleap, seyahat etme biçimimizi sonsuza kadar değiştirmeye hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için https://www.sleap.io/ adresini ziyaret edin.

Sleap.io Hakkında

Seyahat sanayisinde yeni bir etaba öncülük eden Sleap.io, her bir gezginin farklı zevkine nazaran tasarlanmış eşsiz otel rezervasyonu tecrübeleri sunmak için kripto ödemeleri, yapay zeka dayanaklı kişiselleştirmeyi ve NFT’leri birleştiren, öncülük eden bir blockchain tabanlı bir Online Seyahat Acentası ( OTA ) dır.

İletişim: Michael Ros – [email protected]

Discord: https://discord.gg/sleap

Twitter: https://twitter.com/sleap_io

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap