Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası Kapanıyor mu?

Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası Kapanıyor mu?

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası Kapanıyor mu?

Başlık sizi korkutmasın. Bitcoin borsası Huobi kapanmıyor. Yalnızca onuncu yılına girerken tekrar markalaşıyor. Ayrıntıları açıklayalım.

Bitcoin borsası Huobi onuncu yılını HTX olarak tekrar markalaşarak kutluyor

Huobi 10. yıl dönüm noktasını kutlamak üzere HTX olarak tekrar markalaşıyor. Bitcoin ve altcoin borsası Huobi, onuncu yıldönümü anısına HTX ismini benimsiyor. Buna nazaran değerli bir tekrar markalaşma sürecinden geçiyor. Bu stratejik dönüşüm sadece on yıllık bir ilerlemeyi söz etmekle kalmıyor. Birebir vakitte platformun kimliğini de yenilemeyi amaçlıyor. Bununla birlikte, bu isim değişikliği, şu anda feshedilmiş olan kripto firması FTX ile gizemli bir benzerlik paylaştığı için entrikaya yol açtı.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası Kapanıyor mu? 1

Burada btcpiyasasi.com olarak baktığımızda yeni bir kimliği kucaklama kelam konusu. Bitcoin borsası Huobi, yeni kimliğini çeşitli platformlara yansıtıyor. Ayrıyeten toplumsal medya kanallarındaki markasını güncellemek istiyor. Başka taarftan HTX Earn’de görüldüğü üzere eser kümelerini HTX markasıyla uyumlu hale getirmek için vakit kaybetmedi.

Önemli ayrıntılar

Bitcoin borsasının yenilenen HTX isminin manalı bir çağrışımı var. Borsaya nazaran, ‘H’ Huobi’yi temsil ediyor. ‘T’ TRON‘u simgeliyor. Ayrıyeten TRON’a olan güçlü bağlılığın altını çiziyor. Buna nazaran ‘X’ ise borsa manasına geliyor. Öteki taraftan ‘HT’ ve ‘X’in birleşimi borsanın artık ismini oluşturuyor. HT’yi platformun mahallî tokeni olarak tanımlıyor. ‘X’ ise borsayı simgeliyor.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası Kapanıyor mu? 2

Ayrıca ‘X’, platformun on yıllık inanılmaz seyahatine bir hürmet duruşu olarak on sayısının Roma sayısı olarak da kıymet taşıyor. Kripto isimlendirme tarihine paralellik de kelam konusu. Farklı bir halde, bu yine isimlendirme olayı, başlangıçta GTX olarak sunulan kripto talepleri ticaret platformu OPNX için önerilen takma isimle benzerlikler taşıyor. Münasebet “G, F’den sonra gelir” halindeydi. Fakat Bitcoin borsası CoinFlex’in daha sonra GTX’in sadece bir yer tutucu isim olduğunu açıkladığını belirtmek gerekiyor.

Bitcoin borsasının eski CEO’su yargılanmayı bekliyor

Bu ortada, eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried yargılanmayı bekliyor. Ayrıyeten borsanın iflas mülkü içinde platformu tekrar başlatmak için potansiyel bir süreç hakkında görüşmeler var. Bitcoin borsası Bullish ve Tribe Capital üzere önde gelen oyuncular gündemde. Buna nazaran borsa için teklif vermekle ilgilendiklerini söz ediyorlar. Ayrıyeten gelişen kripto ortamına ekstra bir entrika katmanı ekliyor

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası Kapanıyor mu? 3

Bitcoin borsası Huobi, HTX bayrağı altında önümüzdeki on yıllık faaliyetlerine adım atarken, kripto topluluğu bu yine markalaşmanın platformun daima gelişen bir bölümdeki yörüngesini nasıl etkileyeceğine şahit olmaya istekli. FTX’in ismine olan gizemli benzerlik, meraklıların ve dal gözlemcilerinin merakını uyandırıyor. Ayrıyeten tekrar markalaşmaya ilgi cazip bir dokunuş katıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap