Sıcak Gelişme: ABD’nin Dev Bankasından Kripto Para Hamlesi!

Sıcak Gelişme: ABD’nin Dev Bankasından Kripto Para Hamlesi!

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: ABD’nin Dev Bankasından Kripto Para Hamlesi!

Kripto para ünitelerine yönelik kurumsal kabul gitgide artıyor. Dev şirketlerin kripto para ünitelerine yatırım yapması artık sıradan haberler ortasında yer alıyor. Bunun yanında düzenleyicilere karşı verilen gayrette de hayli ara kat edildi. Bir son dakika gelişmesine nazaran ABD’nin en büyük bankası olan JPMorgan, kripto para alanına giriyor.

JPMorgan, kripto para çıkarmak için hazırlık yapıyor

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto dünyası benimsenme konusunda ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Bloomberg’ün haberine nazaran JPMorgan Chase & Co. Blockchain tabanlı bir kripto mevduat tokenı çıkarmanın birinci basamaklarında. ABD’nin en büyük bankası, bu hamleyi hudut ötesi ödemeleri ve mutabakatı hızlandırmak hedefiyle yapıyor.

Kaynağa nazaran, ABD’nin en büyük bankası, yeni ödeme halini çalıştırmak için gereken temel altyapının birçoklarını geliştirdi. Lakin husus özel olduğu için isminin açıklanmasını kaynak, projenin ABD düzenleyicileri tarafından onaylanmadıkça tokeni oluşturmayacağını kaydetti. Kelam konusu kişi, bankanın onay aldıktan bir yıldan kısa bir mühlet sonra eseri kurumsal müşterilerin kullanımına sunabileceğini söyledi.

Ayrıntılar geliyor…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap