Shibburn platformu açıkladı: SHIB yakımları token fiyatını neden yükseltmiyor?

Shibburn platformu açıkladı: SHIB yakımları token fiyatını neden yükseltmiyor?

Paylaş
BTC Piyasası: Shibburn platformu açıkladı: SHIB yakımları token fiyatını neden yükseltmiyor?

Shibburn platformu, Shiba Inu’nun yakılmasıyla ilgili detayları toplayan ve bunları web sitesinde paylaşan bir platform.

Platform, son vakitlerde SHIB topluluğu içinde birçok kişi tarafından lisana getirilen bir soruyu yanıtlamak için bir tweet attı:

Shibburn’un Twitter hesabı, SHIB yakımları ve fiyatıyla ilgili “bazı yanılgıları” ele aldı ve bunun yalnızca Shiba Inu için değil başka kripto para üniteleri için de geçerli olduğunu vurguladı. İzleyicilere, ne kadar büyük olurlarsa olsunlar tek başına yakılan token’ların, büyük token alımlarıyla desteklenmediği sürece fiyat üzerinde neredeyse hiçbir değerli tesir yapamayacağını tweetledi.

Shibburn, SHIB topluluğundaki meraklıların haftalık 10 milyar SHIB kaldırabilse bile bunun fiyat üzerinde gözle görülür bir tesirinin olmayacağını, her gün daha büyük ölçüler satın alındığında fiyatların sürdürüldüğünü belirtti.

Shibburn tarafından bahsedilen token yakımlarının yanı sıra token fiyatlarını etkileyen diğer nedenler de var.

Tweet, bir token arzının %90’a kadarının yakımlarla kaldırılabileceğini belirtiyor. Shibburn, takipçilerine arz ve talebin, her vakit fiyatı üst gerçek hareket ettiren en kıymetli faktörler olduğunu hatırlattı.

İlk 100 hesapta 400 trilyon SHIB var

İlk 100 hesapta 400 trilyon SHIB bulunuyor.

Ayrıca şu anda sirkülasyondaki arzda yaklaşık 400 trilyon Shiba Inu paranın, çoğunlukla merkezi kripto ticaret platformlarına ilişkin olan birinci 400 cüzdan tarafından tutulduğu belirtiliyor. Genel olarak SHIB tutan 1.323.659 adres mevcut.

Eğer kullanıcılar ve kripto borsaları daha fazla Shiba Inu biriktirmeye başlarsa, bilhassa bir boğa piyasası varsa, bu meme parasının fiyatının talep faktörüne bağlı olarak artabileceği tabir edildi.

Ancak SHIB ya da öbür rastgele bir token tarafından ulaşılan makul bir fiyat, örneğin 0,01 dolar üzere, kesinlikle başarılı olduğu manasına gelmez. Birçok kişi SHIB’i makul bir fiyata ulaştığında satarak kâr elde ediyor.

Shibburn hesabı, fiyat odaklı olmak yerine, daha fazla insanın SHIB’i benimsediği ve kripto alanının genel olarak büyüdüğü sürece Shibarium’da daha fazla proje oluşturulacağını ve işlerin nasıl gelişeceğini görmeyi öneriyor.

Son 24 saat içinde Shibburn, 11 süreçte çıkmaz cüzdanlara aktarılan toplam 29.891.399 SHIB kaydetti. En büyük transfer 8.857.157 SHIB içerirken daha küçük birkaç transfer, üç milyon ila beş milyon SHIB ortasında gerçekleşti.

Böylece Shiba Inu’nun yanma oranı, Pazar günü gösterilene kıyasla %51,48 düştü.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap