Shibarium talep patlaması yaşıyor: Yeni kilometre taşı!

Shibarium talep patlaması yaşıyor: Yeni kilometre taşı!

Paylaş
BTC Piyasası: Shibarium talep patlaması yaşıyor: Yeni kilometre taşı!

Shiba Inu’nun (SHIB) katman-2 blokzinciri Shibarium, toplam süreçlerde 66 milyonu ve toplam blok sayısında 2 milyonu aştı.

Son birkaç aydır boğa beklentileriyle şekillenen kripto para piyasasında, yatırımcıların iştahı da artmış durumda. Kripto yatırımcıları, birçok kripto para ünitesine ve ekosistemine ağır ilgi gösteriyor. Bu projelerden birisi olan Shiba Inu, katman-2 blokzinciri Shibarium ile ön plana çıktı.

Shibarium blokzinciri, toplam 66 milyon süreç gerçekleştirdi ve blok sayısında 2 milyonu aşarak değerli bir kilometre taşını aştı. Tanınan kripto projesi, günden güne gördüğü talebi artırıyor.

Shibarium ön plana çıkıyor: 2 milyon blok!

Shiba Inu’nun tanınan blokzinciri Shibarium günde ortalama 7,5 milyon süreç gerçekleştiriyor. Shibarium’da artan talep ile birlikte toplam süreç sayısı 66 milyonu buldu. Ayrıyeten Shibarium, 2,02 milyon blok sayısına ulaştı.

Shiba’ya yönelen ilgi ve projenin beğenilen blokzinciri, geçen hafta sonu etkileyici bir formda günlük 5,1 milyon süreç sayısı elde etti.

Diğer taraftan Shibarium cüzdan sayısında da kıymetli bir artış yaşandı. Shibariumscan datalarına nazaran, şu anda 1,3 milyondan fazla cüzdan ağda yer alıyor.

Hafta boyunca Shiba Inu geliştiricisi Kaal Dhairya, Shibarium süreçlerinin artışını doğruladı ve bunların spam süreçler değil, SRC-20 basım faaliyeti olduğunu belirtti. Ayrıyeten, Shibarium blokzincirindeki bu ağır talep, BONE kullanımını ve SHIB yakımını artırdı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap