Shiba topluluğu için beklenen gün geldi

Shiba topluluğu için beklenen gün geldi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba topluluğu için beklenen gün geldi

Investing.com – Aylar süren bekleyişin akabinde Shiba topluluğu sonunda ekosisteme yeni bir boyut kazandırması beklenen Shibarium’a kavuşuyor.

Shiba Inu’nun baş geliştirici olarak bilinen Shytoshi Kusama, dün bir tweet’e verdiği yanıtta Shibarium lansmanı için bugüne işaret etti. Bu hafta devam etmekte olan ETH Toronto Konferansı ile ilgili bir tweet’e yanıt veren Kusama yarın bir sürprizim var yanıtı verirken bu Shibarium’un ana ağ lansmanının bugün gerçekleşeceği halinde yorumlandı.

Shibarium’a saatler kaldı

Shiba Inu topluluğunun tanınan ismi Kusama, ayrıyeten Discord üzerinden de lansmanın bugün gerçekleşeceğine dair açıklamalarda bulundu.

Tüm bu ipuçlarına ve geçtiğimiz ay Shibarium’un piyasa sürülme yeri olarak ETH Toronto Konferansı işaret edilmesine nazaran Shiba ağında faaliyet gösterecek olan katman-2 tahlilinin bugün hayata geçmesine topluluk tarafından kesin gözüyle bakılıyor.

Bununla birlikte Shiba Inu’nun resmi X hesabı üzerinden topluluk üyelerini Kusama’nın konferansta yapacağı açılış konuşmasına davet etmesi de bu ihtimali güçlendirdi. Kusama’nın görüntü konferansı, yapılan paylaşıma nazaran TSİ 12,35’e denk geliyor.

SHIB ve BONE tokeninde son durum

Katman-2 tahlili olarak faaliyet gösterecek olan Shibarium platformu, SHIB tokeninin yakımını hızlandırması ve kullanım alanı genişletmesi açısından son derece değerli bir proje olarak kabul ediliyor. SHIB tokeni, bu gelişmenin fiyatlanmasıyla birlikte Ağustos ayında 0,000011 dolar düzeyine kadar yükselerek %30 düzeyinde paha kazandı. Ağustos ayı tepesinden gelen satışlarla son 3 gündür gerileyen SHIB, bugün 0,00001 dolar hududunda alıcı buluyor.

Shibarium platformunda süreç fiyatları için kullanılacak ekosistemin öteki kripto varlığı BONE’de de hareketlilik devam ediyor. BONE, Temmuz ayında %65 paha artışı sonrası 1,54 dolara kadar yükseldi. Ağustos ayında dalgalı hareket eden kripto para, 1,82 dolara kadar yükseldikten sonra gelen sert satışlarla dün 1,24 dolara kadar geriledi.

BONE, taban bölgelerden gelen süratli alımlarla son 12 saat içinde tekrar toparlanarak 1,5 dolar bandına yükseldi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap