Shiba Inu’dan yeni metaverse açıklaması: Arazi satışları başlıyor

Shiba Inu’dan yeni metaverse açıklaması: Arazi satışları başlıyor

Paylaş
Uzman Coin: Shiba Inu’dan yeni metaverse açıklaması: Arazi satışları başlıyor

Yaklaşık 2 hafta önce “Shiberse” adındaki metaverse projesini duyuran Shiba Inu’dan yeni bir açıklama daha geldi. Fenomen kripto paranın Twitter ve resmi blog sayfasından yapılan açıklamada, Shiba Inu arazi satışlarının kısa süre içinde başlayacağı bilgisi verildi.

Leash token alanların da arazi satışlarında önceliklerden faydalanacağı belirtilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

‘İsmi bu ay duyuracağız’

“Metaverse alanı son dönemde çok ciddi bir büyüme kaydetti. 2020 yılında metaverse’ün barındırdığı değer 478 milyar dolardı. Shiberse için erken geliştirme aşamamız devam ediyor ancak metaverse projesinin adını biz hala açıklamadık. Bu ay duyuracağız. Bildiğiniz gibi biz sürpriz yapmayı seviyoruz.

Metaverse’ün en büyük platformları olan Decentrland ve Sandbox gibi projelerde gördük ki, bu alandaki potansiyel çok büyük.

‘Sıra sistemiyle adil bir satış sistemi olacak’

Dolayısıyla sizlere Shiba Lands’i açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Araziler, alıma ve açık artırmaya kısa süre içinde açılacak. Arazi satışları için sıra sistemi kuruyoruz. Bu gaz ücretlerindeki savaşları ve botları engelleyici bir sistem olacak. Dolayısıyla satışlar adil bir şekilde yapılacak.

‘Leash sahipleri öncelikli olacak’

Shiba Inu metaverse’ündeki arazi satışlarında Leash sahipleri de, bu sıra sisteminde öncelikli olma hakkını elde edecekler ve ilk satış aşamasına katılabilecekler. Leash sahiplerini korumak için ayrıca fiyatın anlık düşmesini önleyecek de bir sistem geliştirdik. Özel satış aşamasının ardından, diğer arazilerin kilitleri de açılacak ve genel satış süreci başlayacak.

Ayrıca Shiba Inu arazilerine sahip olmak sizlere başka avantajlar da sağlayacak. Biz durmuyoruz, çalışmaya devam ediyoruz.”

Kısıtlı arzıyla bilinen Leash token bu haberin ardından 24 saatte yüzde 30’dan fazla yğğkseliş kaydederken, Shiba’ınu’daki yükseliş de son bir haftada yüzde 40’ı aştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap