Shiba Inu (SHIB), Bu Fiyatları Test Edebilir!

Shiba Inu (SHIB), Bu Fiyatları Test Edebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu (SHIB), Bu Fiyatları Test Edebilir!

Yaklaşık bir aydır düşen trend yapısında olan Shiba Inu (SHIB), trendini kırdığı takdirde önemli fiyatları hedefleyebilir.

Pepe’nin (PEPE) yarattığı memecoin furyasına sessiz kalan SHIB, teknik yapısıyla dikkatleri çekti. Nisan ayının ortasından beri düşen trendte olan SHIB, yapıyı kırdığı vakit üst düzeyleri hedefleyebilir. Tertipli yakım süreçlerine devam eden Shiba Inu ekosistemi, toplumsal medya platformlarında ön planda yer almaya devam ediyor. Teknik yapının da SHIB‘e olumlu yansımasını durumunda Shiba Inu ekosistemi, daha da büyük heyecan yakalayabilir. Pekala ya yükseliş yapısına yer hazırlayan SHIB‘de grafik ne durumda?

Shiba Inu’da (SHIB) Kritik Seviyeler

Nisan ayının ortasından bu vakte kadar düşüş eğiliminde seyreden SHIB, geçerli bir yapı oluşturmuş halde. Düşen trend yapısını net olarak oluşturan SHIB, trendiği kırdığı durumda üst taraflı sert fiyatmalara imza atabilir. SHIB, Pepe (PEPE) ile canlanan memecoin furyasında çok fazla ön plana çıkamamıştı. Ama teknik bakımdan kritik eşiğe gelen SHIB, kısa müddette önemli tırmanışlar gösterebilir.

Trendin kırılmasından itibaren alıcıların daha etkin rol oynayacağı SHIB’te direnç noktaları sırasıyla 0,000000915 – 0,000000975 – 0,000001014 – 0,000001081 dolardır. Yapının başlangıç noktası olan 0,000001166 dolar direnci, SHIB’in en güçlü direnç noktası pozisyonunda.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu (SHIB), Bu Fiyatları Test Edebilir! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap