Shiba Inu kullanıcı tabanı büyürken yine toparlanma sinyali veriyor

Shiba Inu kullanıcı tabanı büyürken yine toparlanma sinyali veriyor

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu kullanıcı tabanı büyürken yine toparlanma sinyali veriyor

Investing.com – Shiba Inu, Shibarium ağının lansmanıyla ilgili gelişmeler devam ederken gündemde kalmaya devam ediyor. 

Shiba ekosisteminin katman-2 ağı olarak geliştirilen Shibarium’un açılışının akabinde sıkıntılar yaşaması ve geliştiricilerin ağı düzgünleştirme gayretleri Shiba’ya yönelik karışık hislere neden oldu. Bu ortada Shibarium ağına beklenenden yüksek ilgi gösterilmesi sonucunda ağda 10 milyondan fazla yeni cüzdan görüldü. Ayrıyeten ölçümler 160 milyon süreç ünitesine işaret ederken katman-2 ağına önemli ölçülerde ETH ve BONE yatırıldığı görüldü. 

Bunun yanında katman-2 ağına yönelik ağır ilgi, ağda sıkışmaya yol açtı ve Shibarium platformunda süreçler askıya alınmak zorunda kalındı. Akabinde geliştiricilerden gelen açıklama bu kadar ağır ilgi beklemedikleri tarafında olurken düzgünleştirme için ağır efor sarfettikleri istikametinde oldu. Gelinen son durumda Shiba Inu geliştiricileri, Shibarium ağını yine ve meselesiz biçimde başlatmak için çalışmalarına devam ediyor. 

Sorunu kısa müddette ele alan geliştiriciler, dün Shibarium için 4. yükseltmesini gerçekleştirdi. Edinilen bilgilere nazaran test etabı devam ederken ağın optimizasyonunun sağlandığı aktarıldı. Shibarium ile ilgili yorumlarda ise ağa olan ağır talep ele alındı. Ağdaki trafik sorunun tesirli bir halde çözülmesi durumunda ise mevcut talebe bağlı olarak ekosistemin değerli bir biçimde büyüme potansiyeli olabileceği argüman ediliyor.

SHIB tokeninde son durum 

Son günlerde hem ekosistemde hem de piyasa genelindeki gelişmelere bağlı olarak SHIB, geçen hafta 0,000006 dolar bandına geriledi. Dünkü süreçlerde de bu bölgeye yanlışsız süratli bir düşüş daha kaydetti. Fakat Ağustos ayının taban düzeylerinde talebin canlı kaldığı görüldü.

SHIB, dün 0,0000075 dolara kadar geriledikten sonra bu noktadan gelen alımlarla bugün tarafını üst çevirirken taban bölgeden %10’a yakın sıçradı ve şu an 0,0000082 dolardan süreç görmeye devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap