Shiba Inu için (SHIB) çarpıcı onchain raporu yayımlandı!

Shiba Inu için (SHIB) çarpıcı onchain raporu yayımlandı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu için (SHIB) çarpıcı onchain raporu yayımlandı!

Shibarium cüzdan sayısı 600 bin’i aşarken, bir balina da 38 milyon dolarlık Shiba Inu (SHIB) transferi gerçekleştirdi.

Shibarium eşliğinde ön plana çıkmaya devam eden SHIB’te şaşırtan onchain dataları yayımlandı. Son zamanlardaki hareketlilikle bir arada Shibarium cüzdan sayısı 600.00’i aştı. Shibarium ağında gerçekleşen süreç sayısı ise, 800.000’e adım adım ilerliyor. Çeşitli blockchain platformlarının yayımladığı datalara nazaran yalnızca 31 Ağustos’ta 100.000 süreç gerçekleşmiş.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu için (SHIB) çarpıcı onchain raporu yayımlandı! 1

SHIB balinasından korkutan transfer

Yakın vakitteki volatiliteyle dikkatleri üzerine çeken SHIB ve Shibarium ağı, birçok onchain verisindeki sert değişikliği beraberinde getirdi. 25 Ağustos’ta 132.000 süreçle tepe yapan Shibarium ağı, daha sonrasında bir SHIB balinasının transferiyle gündem oldu. Şimdi kimliği bilmeyen balina, 38 milyon dolar kıymetinde SHIB’i hareket ettirdi.

Shibarum’un yaratmış olduğu heyecan eşliğinde büyük bir volatilite yakalayan BONE ve SHIB, fiyat hareketleriyle isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Hem BTC tarafındaki sert fiyat hareketleri hem de SHIB’in şimdiki temel tahlili, ekosistemdeki hareketliliği bir müddet daha devam ettirecek üzere görünüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap