Shiba Inu ekosistemi, Bone Shibaswap (BONE) artışıyla öne çıkıyor

Shiba Inu ekosistemi, Bone Shibaswap (BONE) artışıyla öne çıkıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu ekosistemi, Bone Shibaswap (BONE) artışıyla öne çıkıyor

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminde yer alan kripto paralarda hareketlilik başladı, Bone Shibaswap (BONE) kısa müddette yüzde 23 arttı.

İlk baş Dogecoin’de (DOGE) ateşlenen memecoin furyası, kısa müddette Shiba Inu’ya (SHIB) yansıdı. SHIB tarafında başlayan olumlu fiyatlamanın tesiri ise, direkt olarak ekosistemdeki coin’lerde görüldü. Son 3 günde yüzde 23,06’lık performans gösteren Bone Shibaswap (BONE), dün ki artışıyla birlikte kazananlar listesinde yer aldı. BONE, son 24 saatte yüzde 6,79 artarak, günün en çok yükselen ikinci coin’i oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu ekosistemi, Bone Shibaswap (BONE) artışıyla öne çıkıyor 1

Memecoin’lerdeki datalar artış eğiliminde

İlk olarak DOGE’de artış göstermeye başlayan talep, SHIB ve BONE’ye yansımış durumda. Bu furya için biraz daha geçmiş vakte dönüp bakacak olursak şayet, PEPE rüzgarının hala devam etmesi de bu durumun bir göstergesi. Piyasa yükselirken en çok yükselen, düşerken de en çok düşen coin’lerden olan PEPE, hacmi ve fiyat yapısıyla hala ilgi görüyor.

DOGE maksimalistliğiyle tanınan Elon Musk’ın da Twitter üzerinde esaslı değişikliklere gitmesi, DOGE’ye farklı bir bakış açısı kattı. Birden fazla kripto topluluğu ve X kullancısı, platformda kullanılabilecek DOGE ihtimalini mümkün görüyor. Bu yüzden başta DOGE olmak üzere SHIB, BONE, PEPE üzere memecoin’lerdeki hareketlilik vakit zaman tepe yapıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu ekosistemi, Bone Shibaswap (BONE) artışıyla öne çıkıyor 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap